Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Office 2011 dla Mac

Kategoria: Pakiety biurowe
Producent: Microsoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 16.09.2010
System operacyjny: Mac OS X
Liczba pobrań: 326

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Office 2011 dla Mac

Microsoft postanowił udostępnić swój flagowy zestaw aplikacji biurowych także posiadaczom innych systemów operacyjnych niż Windows. Dlatego też ukazała się Office 2011 Mac, czyli wydanie aplikacji dla użytkowników tego właśnie systemu operacyjnego. Co najważniejsze – obie wersje (windowsowa i na Maca) będą ze sobą kompatybilne, tak więc dokumenty stworzone na jednym systemie będzie można bez problemu otworzyć na drugim. Z pewnością przyda się to zwłaszcza w przypadku komunikacji jednego biura (czy firmy) z drugą, gdzie używane są różne komputery. Formaty Office będą wspólne dla wszystkich.

Oczywiści nie ma wydania Office 2011 za darmo. Można jednak wypróbować programów w wersji testowej, czyli trial. Polecamy, bowiem dzięki temu można poznać nowe funkcje – jak na przykład Sparklines w Excelu, czy też Photo Editing, pozwalający na edycję grafik w Wordzie, Excelu czy PowerPoincie. Download Office 2011 Mac jest możliwy z tej właśnie strony – oczywiście nie kosztuje to ani grosza. Nie trzeba też znać obcego języka do jego obsługi – spośród wielu obsługiwanych wersji mamy także Office 2011 po polsku.

Co jeszcze z nowości? Microsoft zdecydował się na dodanie narzędzia do tworzenia w Visual Basic. Pojawia się także format Folderów osobistych (.PST) i obsługa IRM. Pobierz Office 2011 i zobacz samemu, co jeszcze się pojawiło! Jeśli preferujesz pracę grupową, to dzięki zastosowaniu SkyDrive i Share Point będziesz mieć ułatwione zadanie. Polecamy więc jeszcze raz ściągniecie wersji testowej pakietu – pozwoli ona ocenić zmiany oraz podjąć decyzję dotyczącą zakupu pełnego wydania aplikacji.

Podobne Pakiety biurowe

 • Microsoft Office Professional Plus

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to zestaw narzędzi biurowych, które przydadzą się w każdej firmie. Jest to produkt tak znany, że nie trzeba go jakoś specjalnie przedstawiać, warto jednak poznać główne jego cechy, sprawiające, że cieszy się on od lat nieustającą popularnością.

 • TOPManager 2010

  TOPManager to program wspomagający pracę w biurach tłumaczeń. Jego głównym zadaniem jest ułatwienie pracy osobom odpowiedzialnym za realizację zleceń (project managerom) przez ułatwienie doboru podwykonawców do zadań, sprawdzanie postępów prac, kontrolę terminowości projektów, pilnowanie terminów płatności.

 • OpenOffice.org

  OpenOffice.org 3.3 to potężny pakiet aplikacji biurowych, który może śmiało konkurować z takimi gigantami jak np. Microsoft Office. W przeciwieństwie jednak od produktu Microsoftu, mamy tu do czynienia z zestawem darmowym, który może być używany zarówno w pracy, jak też i prywatnie.

 • Office Professional Plus 2010

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to najbardziej rozbudowana wersja najpopularniejszego pakietu biurowego w skład którego, oprócz najbardziej znanych aplikacji jak Word, Excel, PowerPoint czy Outlook, wchodzą Access, Publisher, InfoPath, Communicator, SharePoint Workspace i OneNote.

 • Office Standard

  Pakiet Microsoft Office Standard 2007 to pakiet podstawowego oprogramowania dla użytkowników domowych i małych firm.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Office 2011 dla MacAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ