Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Office 2011 for Mac

Kategoria: Pakiety biurowe
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 25.03.2010
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 2594

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Office 2011 for Mac

Według najnowszych doniesień Microsoft przygotowuje pakiet Office 2011 dla systemu Mac OS X. Najnowszy Microsoft Office 2011 na Mac ma pojawić się na półkach sklepowych w okresie świąt Bożego Narodzenia 2010. Office 2011 będzie dostępny po polsku. Już wkrótce pojawi się wersja ewaluacyjna Office 2011 dostępna za darmo. Zanim będzie można wypróbować Office 2011 gotowe do pobrania są inne pakiety biurowe na Mac OS X – przejdź do działu Biuro.

Funkcja „Presence Everywhere” szalenie ułatwi współpracę między Office na Windows i Office 2011 na Mac. Pełna wersja Office 2011 będzie umożliwiała pracę na jednym dokumencie kilku osobom równocześnie, bez względu na czas, lokalizację czy system operacyjny oraz da pełną kontrolę nad wspólnym projektem. Office 2011 poprzez Microsoft Office Web Apps daje możliwość pracy nad dokumentami z dowolnej lokalizacji. Najnowszy Office dla Mac zamiast programu Entourage zostanie wyposażony w Outlook. Outlook na Mac to zupełnie nowe aplikacja używająca protokołu Exchange Web Services i świetnie zintegrowana ze środowiskiem Mac OS. Outlook for Mac pozwoli importować pliki .PST z Outlooka. Office 2011 nie będzie darmowy ale już niedługo zostanie udostępniona bezpłatna wersja testowa.

Office 2011 na Mac OS X ma przypominać wyglądem pakiet windowsowski. Menu będzie posiadać formę wstążki. Wstążka zostanie zorganizowana podobnie choć będzie obsługiwać style wyglądu Mac OS X. Office 2011 for Mac zostanie wyposażony w możliwość współdzielenia dokumentów w usłudze Office Live. Dokumenty napisane w Office 2011 dla Mac będą kompatybilne z Office dla Windows i vice versa. Pakiet Office 2011 z wersji pl będzie dostępny. Aby używać polskiej wersji językowej Office 2011 osobne spolszczenie nie będzie wymagane. Szukasz najnowszego odpowiednika Office 2011? Pobierz jeden z pakietów biurowych z działu Biuro.

Licencja
Podobnie jak wersje windowsowskie Office 2011 nie będzie free. Nie znamy na razie ceny ani liczby wersji Office 2011 full. Odwiedź wkrótce serwis pobierz.pl aby pobrać wersję trial Office 2011, której download będzie darmowy.

Potrzebujesz pakietu podobnego do Office 2011 na XP lub Vista? Pobierz Office Standard 2007. Zbliżony do Office 2011 pakiet na Windows 7 można pobrać w wersji Beta – przejdź do działu Pakiety biurowe. Jeśli szukasz odpowiednika Office 2011 na Linux, wypróbuj najnowszy pakiet OpenOffice.

Podobne Pakiety biurowe

 • Microsoft Office Professional Plus

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to zestaw narzędzi biurowych, które przydadzą się w każdej firmie. Jest to produkt tak znany, że nie trzeba go jakoś specjalnie przedstawiać, warto jednak poznać główne jego cechy, sprawiające, że cieszy się on od lat nieustającą popularnością.

 • Office 2011 dla Mac

  Microsoft postanowił udostępnić swój flagowy zestaw aplikacji biurowych także posiadaczom innych systemów operacyjnych niż Windows. Dlatego też ukazała się Office 2011 Mac, czyli wydanie aplikacji dla użytkowników tego właśnie systemu operacyjnego.

 • WordPerfect Office X5 Standard Edition

  WordPerfect Office X5 Standard Edition to pakiet biurowy firmy Corel, który składa się z kilku elementów. Mamy tu edytor tekstów, arkusz kalkulacyjny, klient pocztowy, aplikacja do analizy danych, program do tworzenia prezentacji oraz tworzenia prostej grafiki.

 • Office Home and Student

  Microsoft Office Home and Student 2007 to specjalnie przygotowana wersja najlepszego pakietu biurowego na komputery osobiste, a mianowicie Microsoft Office. Premiera finalnej wersji tego oprogramowania miała miejsce w 2006, a od 2007 polscy użytkownicy mogą korzystać z wersji Microsoft Office 2007 Home po polsku.

 • OpenOffice.org

  OpenOffice.org 3.3 to potężny pakiet aplikacji biurowych, który może śmiało konkurować z takimi gigantami jak np. Microsoft Office. W przeciwieństwie jednak od produktu Microsoftu, mamy tu do czynienia z zestawem darmowym, który może być używany zarówno w pracy, jak też i prywatnie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Office 2011 for MacAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ