Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

iWork '09

Kategoria: Pakiety biurowe
Producent: Apple
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.05.2009
Rozmiar: 452 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 783

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis iWork '09

iWork '09 jest to pakiet biurowy, składający się z 3 aplikacji (Keynote, Pages, Numbers) przeznaczony dla systemu Mac OS X. Najnowsza wersja pakietu firmy Apple, której wersja trial znajduje się do pobrania bezpłatnie ze strony pobierz.pl, wprowadza wiele udoskonaleń w swoich aplikacjach. Do najważniejszych zmian należą wprowadzenie 40 nowych szablonów, dynamiczne scenariusze, widok listy formuł, tworzenie zaawansowanych wykresów oraz rozbudowanych animacji. 30-dniowa wersja pakietu biurowego iWork '09 dostępna jest bezpłatnie do pobrania ze strony pobierz.pl.


Podobne Pakiety biurowe

 • Office Standard

  Pakiet Microsoft Office Standard 2007 to pakiet podstawowego oprogramowania dla użytkowników domowych i małych firm.

 • Microsoft Office Professional Plus

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to zestaw narzędzi biurowych, które przydadzą się w każdej firmie. Jest to produkt tak znany, że nie trzeba go jakoś specjalnie przedstawiać, warto jednak poznać główne jego cechy, sprawiające, że cieszy się on od lat nieustającą popularnością.

 • OpenOffice.ux.pl

  Jak pokazuje przykład OpenOffice.ux.pl 3.3, dobry pakiet biurowy może być całkowicie za darmo

 • Office 2011 dla Mac

  Microsoft postanowił udostępnić swój flagowy zestaw aplikacji biurowych także posiadaczom innych systemów operacyjnych niż Windows. Dlatego też ukazała się Office 2011 Mac, czyli wydanie aplikacji dla użytkowników tego właśnie systemu operacyjnego.

 • Lotus Symphony

  Lotus Symphony 3 to interesujący pakiet biurowy, który nadaje się jako alternatywa komercyjnych zestawów tego typu. Mamy tu trzy programy. Najważniejszy jest edytor tekstu, zwący się Lotus Symphony Documents.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: iWork '09Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ