Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VoodooPad 4.2.2

Kategoria: Edytory tekstu
Producent: Flying Meat Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.09.2008
Rozmiar: 7.1 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 234

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis VoodooPad 4.2.2

VoodooPad to poręczny notatnik wspierający technikę „przeciągnij i upuść”.

Aplikacja została wyposażona w liczne praktyczne funkcje w tym w efektywne wyszukiwanie.

Podobne Edytory tekstu

 • Angel Writer

  Jeżeli w czasie pracy często korzystasz z różnego rodzaju edytorów tekstu to z pewnością powinna zainteresować Cię darmowa propozycja rosyjskiej firmy Angelic Software. Chodzi tutaj o program Angel Writer.

 • AbiWord

  Czy chcesz mieć dobry edytor tekstu, za który nie zapłacisz ani grosza? Jeżeli tak, to pobierz za darmo AbiWord 2.8.6. To aplikacja, którą można postawić na równi z Wordem i innymi uznanymi programami.

 • EditPad Lite

  EditPad Lite 7.0.9 to edytor tekstu, który nie jest może tak rozbudowany jak inne tego typu programy, posiada jednak sporo ciekawych rozwiązań.

 • Scribus

  Scribus 1.3 to program DTP czyli służący do składania tekstu. Autorzy rozpowszechniają program Scribus za darmo na licencji GNU GPL.

 • Bullzip PDF Printer

  Bullzip PDF Printer to program, który pozwala zapisywać dokumenty utworzone w każdym programie w formacie PDF. Program działa jak zainstalowana w systemie drukarka (w tym przypadku wirtualna), dlatego program, w którym jest używany musi posiadać funkcję drukowania.

Inne informacje

Voodoopad to program pozwalający tworzyć notatki. voodoopad działa na zasadzie "przeciągnij i upuść". Pozwala przygotowywa terści na blog, mail czy pod media. Voodoopad w wersji classic posiada ciekaw wiki. voodoopad posiada open source oraz media. Aplikacja voodoopad wszystkie funkcje notatnika.

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VoodooPad 4.2.2

dodał: ~ggin sex video au8d , 02.07.2011

Pobierz.. Amazing :)

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ