Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mellel 2.7.2

Kategoria: Edytory tekstu
Producent: RedleX
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.09.2008
Rozmiar: 33 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 208

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Mellel 2.7.2

Mellel to zaawansowany edytor tekstu dla Mac OS X.

Program został specjalnie zaprojektowany dla osób poszukujących bogatego w funkcje edytora tekstu. Program pozwala dodawać tabele, numerować listy, posiada funkcję „znajdź i zamień” oraz dodawania do testu grafiki. Wspiera technikę „przeciągnij i upuść”. Umożliwia import i eksport dokumentów DOC i RTF.
Uwaga!
Kliknięcie „pobierz” przekierowuje na stronę producenta, gdzie, aby pobrać program, należy się zarejestrować. Wersja Trial pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.


Podobne Edytory tekstu

 • Scribus

  Scribus 1.3 to program DTP czyli służący do składania tekstu. Autorzy rozpowszechniają program Scribus za darmo na licencji GNU GPL.

 • EditPad Lite

  EditPad Lite 7.0.9 to edytor tekstu, który nie jest może tak rozbudowany jak inne tego typu programy, posiada jednak sporo ciekawych rozwiązań.

 • SynWrite

  Pobierz za darmo wielofunkcyjny edytor tekstu oraz kodu źródłowego - SynWrite!

 • Notepad2

  Notepad2 4 to aplikacja łącząca w sobie dwie funkcje – edytora tekstu oraz edytora dla programistów. Jest ona zarazem zamiennikiem standardowego, dostarczanego wraz z systemem Windows Notatnika.

 • DocArena

  DocArena to prosty w użyciu edytor tekstu z możliwością wykorzystania oraz obróbki grafiki. Całość szybko i w łatwy sposób pozwoli przygotować użytkownikowi pożądany dokument.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mellel 2.7.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ