Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ezop 2.5

Kategoria: Edytory tekstu
Producent: Programac Sp. z o.o.
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 06.09.2008
Rozmiar: 2.1 MB
System operacyjny: Mac OS X
Liczba pobrań: 538

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Ezop 2.5

Ezop jest edytorem dziennikarskim, czyli specjalizowanym narzędziem służącym do wspomagania pracy dziennikarza prasowego.

W odróżnieniu od wielu dostępnych na rynku edytorów biurowych zawiera specjalistyczne funkcje niezbędne przy opracowywaniu artykułów dla gazety. Edytor prasowy Ezop posiada dwa możliwe tryby pracy, plikowy (samodzielny edytor dziennikarski) i bazodanowy (pracujący w systemie).  Tryb plikowy - działa jak zwykły edytor dziennikarski udostępniający podstawową funkcjonalność redakcyjną. Tryb bazodanowy - jest rozwinięciem edytora plikowego. Cała funkcjonalność tego pierwszego jest dostępna, ale dokumenty już nie istnieją w postaci plików lecz są zapisywane do bazy (w postaci XML).

Podobne Edytory tekstu

 • Scrivener

  Jeśli poszukujesz edytora do pisania obszernych tekstów, pobierz Scrivener zupełnie za darmo!

 • DocArena

  DocArena to prosty w użyciu edytor tekstu z możliwością wykorzystania oraz obróbki grafiki. Całość szybko i w łatwy sposób pozwoli przygotować użytkownikowi pożądany dokument.

 • Angel Writer

  Jeżeli w czasie pracy często korzystasz z różnego rodzaju edytorów tekstu to z pewnością powinna zainteresować Cię darmowa propozycja rosyjskiej firmy Angelic Software. Chodzi tutaj o program Angel Writer.

 • SynWrite

  Pobierz za darmo wielofunkcyjny edytor tekstu oraz kodu źródłowego - SynWrite!

 • EditPad Lite

  EditPad Lite 7.0.9 to edytor tekstu, który nie jest może tak rozbudowany jak inne tego typu programy, posiada jednak sporo ciekawych rozwiązań.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ezop 2.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ