Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BBEdit Lite 7.0.4

Kategoria: Edytory tekstu
Producent: Bare Bones
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.09.2008
Rozmiar: 15.3 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 345

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BBEdit Lite 7.0.4

BBEdit to profesjonalny edytor tekstu i HTML dla komputerów Macintosh.

Program jest specjalnie przystosowany do potrzeb programistów, posiada liczne funkcje edycji, wyszukiwania i manipulowania tekstem. Program udostępnia między innymi funkcje wyszukiwania, nawigacji, kolorowania składni dla wielu języków kodu źródłowego, zwijania kodu, a także pełny zestaw narzędzi HTML.


Podobne Edytory tekstu

 • SynWrite

  Pobierz za darmo wielofunkcyjny edytor tekstu oraz kodu źródłowego - SynWrite!

 • Scrivener

  Jeśli poszukujesz edytora do pisania obszernych tekstów, pobierz Scrivener zupełnie za darmo!

 • Notepad2

  Notepad2 4 to aplikacja łącząca w sobie dwie funkcje – edytora tekstu oraz edytora dla programistów. Jest ona zarazem zamiennikiem standardowego, dostarczanego wraz z systemem Windows Notatnika.

 • AbiWord

  Czy chcesz mieć dobry edytor tekstu, za który nie zapłacisz ani grosza? Jeżeli tak, to pobierz za darmo AbiWord 2.8.6. To aplikacja, którą można postawić na równi z Wordem i innymi uznanymi programami.

 • Bullzip PDF Printer

  Bullzip PDF Printer to program, który pozwala zapisywać dokumenty utworzone w każdym programie w formacie PDF. Program działa jak zainstalowana w systemie drukarka (w tym przypadku wirtualna), dlatego program, w którym jest używany musi posiadać funkcję drukowania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BBEdit Lite 7.0.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ