Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe InDesign CS3

Kategoria: Edytory tekstu
Producent: Adobe Systems Incorporated
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 06.09.2008
Rozmiar: 173.2 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 3205

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis Adobe InDesign CS3

Adobe InDesign CS3 to oprogramowanie przeznaczone do pracy nad układem graficznym stron.

InDesign bez problemów integruje się z innymi narzędziami Adobe. Usprawnia powtarzalne czynności, tworzy strony w sposób niezawodny, oferuje potężne funkcje do tworzenia bogatych, złożonych dokumentów. W nowej wersji ulepszono między innymi obsługę tabel i komórek, eksportowanie do XHTML oraz obsługę skryptów na podstawie XML.

Wymagania systemowe:
PowerPC G4 lub G5 lub procesor Intel
Mac OS X v.10.4.8
256MB RAM (zalecane 512MB) dla systemów opartych na technologii PowerPC; 512MB (zalecane 1GB) dla systemów opartych na technologii Intel
1.6GB dostępnej przestrzeni na dysku twardym
Monitor o rozdzielczości 1,024x768 z 16-bitową kartą video (zalecany wyświetlacz 24-bitowy)
Napęd DVD-ROM
Do zastosowań multimedialnych wymagane jest oprogramowanie QuickTime 7 (włączone w system Mac OS X).
Do aktywacji produktu wymagane jest połączenie internetowe lub telefoniczne.

Uwaga!
Kliknięcie „pobierz” przekierowuje na stronę producenta, gdzie, aby pobrać program, należy się zarejestrować. Wersja Trial pozwala na bezpłatne użytkowanie programu przez 30 dni.


Podobne Edytory tekstu

 • AbiWord

  Czy chcesz mieć dobry edytor tekstu, za który nie zapłacisz ani grosza? Jeżeli tak, to pobierz za darmo AbiWord 2.8.6. To aplikacja, którą można postawić na równi z Wordem i innymi uznanymi programami.

 • Vim

  Vim 7.3 to najnowsza edycja programu będącego zaawansowanym edytorem tekstu. Choć nie wygląda on na zamieszczonych w galerii przy tym opisie screenshotach jakoś szczególnie atrakcyjnie, to jednak posiada naprawdę olbrzymie możliwości.

 • DocArena

  DocArena to prosty w użyciu edytor tekstu z możliwością wykorzystania oraz obróbki grafiki. Całość szybko i w łatwy sposób pozwoli przygotować użytkownikowi pożądany dokument.

 • SynWrite

  Pobierz za darmo wielofunkcyjny edytor tekstu oraz kodu źródłowego - SynWrite!

 • Notepad2

  Notepad2 4 to aplikacja łącząca w sobie dwie funkcje – edytora tekstu oraz edytora dla programistów. Jest ona zarazem zamiennikiem standardowego, dostarczanego wraz z systemem Windows Notatnika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe InDesign CS3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ