Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Panda Antivirus 1.0

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Panda Security
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 23.11.2010
Rozmiar: 0.07 MB
System operacyjny: Mac OS X
Liczba pobrań: 489

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Panda Antivirus 1.0

Chociaż na komputerach PC program antywirusowy Panda Security znany jest już od dawna, to jednak posiadacze komputerów Mac nie mieli jeszcze okazji go testować. Nadszedł jednak dzień, w którym światło dzienne ujrzała wersja Panda Antivirus na Mac i posiadacze tego systemu także mogą korzystać z dobrodziejstw tego bardzo dobrego programu. Jakie są jego zadania? Oczywiście ochrona komputera przed zagrożeniami z sieci. To, że działa on skutecznie, można przetestować osobiście, bowiem można wykonać download Panda Antivirus na Mac w wersji demonstracyjnej z tej strony.

Aplikacja działa w tle, na bieżąco monitorując, czy żaden podejrzany plik nie próbuje dostać się do systemu operacyjnego. Dodatkowo można przeprowadzić też w wybranym momencie dogłębne skanowanie systemu operacyjnego, które jest czasochłonne, lecz wówczas aplikacja sprawdza każdy „zakątek”. Baza wirusów i podejrzanych plików jest wciąż aktualizowana, więc mamy pewność, że program przygotowany jest na wszelkie najnowsze zagrozenia. Panda Antivirus 1.0 przeznaczona jest nie tylko na Mac, ale także na systemy operacyjne Apple używane na smart fonach, iPodach czy też iPadach. Aby go pozyskać, wystarczy kliknąć na link umieszczony poniżej. Użytkownik zostanie przekierowany na stronę producenta, gdzie należy się zarejestrować, by zyskać Pandę w wersji testowej.

Oczywiście po skończeniu się okresu testowego istnieje możliwość zakupu pełnej wersji programu, zarówno dla osoby prywatnej, jak i dla firm. Cena zależy oczywiście od przeznaczenia. Jednak nim ktokolwiek zdecyduje się na wydanie pieniędzy na ten program, polecamy jego przetestowanie – wystarczy kliknąć tylko na poniższy link.

Podobne Programy antywirusowe

 • AVG Internet Security

  Chroń swój komputer przy pomocy AVG Internet Security!

 • Panda Antivirus Pro

  Panda Antivirus Pro 2013 to bardzo skuteczne narzędzie, którego celem jest ochrona komputera przed wszelkiego rodzaju atakami z sieci

 • Avast! Free Antivirus

  Najnowsza odsłona darmowego programu antywirusowego Avast! teraz dostepna na Pobierz.pl!

 • ComboFix

  Bardzo skuteczne, wydajne i w pełni bezpłatne oprogramowanie przeznaczone do szczegółowego sprawdzania komputera pod kątem obecności wirusów.

 • Dr.WEB CureIt!

  Dr.WEB CureIt! to proste narzędzie, które skanuje nasz komputer w poszukiwaniu niechcianego, złośliwego oprogramowania i w skuteczny sposób je usuwa. Aktualizowane na bieżąco bazy danych nie pozwolą na pominięcie żadnego niebezpieczeństwa.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Panda Antivirus 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programy antywirusowe