Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MacScan 2.7

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: SecureMac
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.04.2009
Rozmiar: 5.2 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 514

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis MacScan 2.7

MacScan 2.7 - popularny program antywirusowy dla systemów Mac Os X. 

 W dzisiejszych czasach posiadanie sprawnego i skutecznego sposobu na ochrone swoich prywatnych danych przed atakiem z sieci jest pojęciem kluczowym. Trudno sobie wyobrazić, by użytkownicy popularnych Maców byli pozbawieni takiej możliwości, dlatego tez firma SecureMac postanowiła w 2006 roku podjać się zadania stworzenia optymalnego programu antywirusowego, który dorównywałby swoją skutecznością tego typu programom znanym z innych platform systemowych. Rezultatem pracy programistów z SecureMac jest program antywirusowy MacScan, którego najnowsza wersja 2.7 jest dostępna do pobrania bezpłatnie ze strony pobierz.pl. Program skutecznie wykrywa, izoluje i usuwa złośliwe oprogramowanie z komputerów firmy Apple, takie jak spyware, adware, trojany, keyloggery, itp.

Podobne Programy antywirusowe

 • Szczepionki

  Szczepionki to bezpłatny skaner antywirusowy, opracowany przez znaną firmę G DATA.

 • Bitdefender Antivirus Free Edition

  Bitdefender Antivirus Free Edition to darmowa ochrona twojego komputera przed szkodliwym oprogramowaniem płynącym z internetu!

 • Avast! Free Antivirus

  Najnowsza odsłona darmowego programu antywirusowego Avast! teraz dostepna na Pobierz.pl!

 • Norton AntiVirus 2013

  Jeśli mówimy o najlepszych na świecie programach antywirusowych, z pewnością jako jeden z nich przychodzi nam na myśl Norton. Co powoduje sukces tej marki? Powodów jest kilka – na przykład przejrzysty interfejs.

 • Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

  Avira AntiVir Personal - Free Antivirus 10.2.0.700 to darmowy program antywirusowy, który cieszy sporą popularnością ze względu na bogactwo opcji i szybkość działania. Pełna wersja Avira AntiVir Antivirus 10.2.0.700 doskonale radzi sobie z nawet z najniebezpieczniejszymi wirusami, jak i z pospolitymi robakami, nie obciążając przy tym zasobów systemowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MacScan 2.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programy antywirusowe