Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MacScan 2.7

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: SecureMac
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.04.2009
Rozmiar: 5.2 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 518

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis MacScan 2.7

MacScan 2.7 - popularny program antywirusowy dla systemów Mac Os X. 

 W dzisiejszych czasach posiadanie sprawnego i skutecznego sposobu na ochrone swoich prywatnych danych przed atakiem z sieci jest pojęciem kluczowym. Trudno sobie wyobrazić, by użytkownicy popularnych Maców byli pozbawieni takiej możliwości, dlatego tez firma SecureMac postanowiła w 2006 roku podjać się zadania stworzenia optymalnego programu antywirusowego, który dorównywałby swoją skutecznością tego typu programom znanym z innych platform systemowych. Rezultatem pracy programistów z SecureMac jest program antywirusowy MacScan, którego najnowsza wersja 2.7 jest dostępna do pobrania bezpłatnie ze strony pobierz.pl. Program skutecznie wykrywa, izoluje i usuwa złośliwe oprogramowanie z komputerów firmy Apple, takie jak spyware, adware, trojany, keyloggery, itp.

Podobne Programy antywirusowe

 • Panda Antivirus Pro

  Panda Antivirus Pro 2013 to bardzo skuteczne narzędzie, którego celem jest ochrona komputera przed wszelkiego rodzaju atakami z sieci

 • G DATA TotalCare

  G DATA TotalCare 2012 jest uznanym na całym świecie pakietem bezpieczeństwa, który przyda się zarówno w domu, jak i firmie. Oferuje on zabezpieczenie przed wszystkimi rodzajami wirusów.

 • ESET Smart Security

  Dostępny w wersji testowej ESET Smart Security to program, który stworzony został do zapewnienia jak najlepszej ochrony systemowi operacyjnemu komputera

 • Dr.WEB CureIt!

  Dr.WEB CureIt! to proste narzędzie, które skanuje nasz komputer w poszukiwaniu niechcianego, złośliwego oprogramowania i w skuteczny sposób je usuwa. Aktualizowane na bieżąco bazy danych nie pozwolą na pominięcie żadnego niebezpieczeństwa.

 • Emsisoft HiJack Free

  Emsisoft HiJackFree 4 to aplikacja adresowana do zaawansowanych użytkowników, którzy potrzebują dokonać szczegółowej analizy systemu operacyjnego. Program ten dokonuje dogłębnego skanu systemu, wychwytując w nim wszystkie elementy niepożądane, jak spyware, wirusy, robaki, HiJackers czy też Adware.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MacScan 2.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programy antywirusowe