Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Winefish LaTeX Editor 1.3.3

Kategoria: Programowanie
Producent: Winefish Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 26.08.2008
Rozmiar: 467 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 6872

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Winefish LaTeX Editor 1.3.3

Winefish LaTeX Editor jest rozbudowanym edytorem języka LaTex.

Aplikacja jest przeznaczona dla zaawansowanych użytkowników, program został wyposażony w moduł korekcji składni, kolorowanie segmentów kodu, wklejanie formów, schematy dokumentów. Program można dostosować do własnych potrzeb poprzez modyfikację menu, ponad to aplikacja zapamiętuje historię wykonywanych poleceń oraz obsługuje kodowanie wielu formatów.

Podobne Programowanie

 • UltraEdit

  UltraEdit to zaawansowany edytor tekstowy, który został stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach tego typu aplikacji, takich jak pisarze czy dziennikarze.

 • REPCoder

  Jeżeli szukasz profesjonalnej aplikacji, dzięki której będziesz sprawnie programował oraz obsługiwał raporty bazodanowe, spróbuj program REPCoder.

 • Code::Blocks Studio 10

  Code::Blocks Studio to darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne, które umożliwia tworzenie aplikacji w języku C i C++.

 • WinMerge

  WinMerge to bardzo prosty i co najważniejsze zupełnie darmowy program, za pomocą którego możliwe staje się porównanie dowolnych plików tekstowych.

 • Unity

  Unity jest aplikacją służącą do tworzenia gier 3D na platformę Mac OS X, przeglądarki internetowe (Firefox, Safari, Internet Explorer), system Windows, konsole Wii, Xbox 360 i PS3.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Winefish LaTeX Editor 1.3.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programowanie