Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Winefish LaTeX Editor 1.3.3

Kategoria: Programowanie
Producent: Winefish Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 26.08.2008
Rozmiar: 467 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 6873

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Winefish LaTeX Editor 1.3.3

Winefish LaTeX Editor jest rozbudowanym edytorem języka LaTex.

Aplikacja jest przeznaczona dla zaawansowanych użytkowników, program został wyposażony w moduł korekcji składni, kolorowanie segmentów kodu, wklejanie formów, schematy dokumentów. Program można dostosować do własnych potrzeb poprzez modyfikację menu, ponad to aplikacja zapamiętuje historię wykonywanych poleceń oraz obsługuje kodowanie wielu formatów.

Podobne Programowanie

 • BlueJ 3

  BlueJ 3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich programistów zajmujących się tworzeniem aplikacji w języku Java. Szczególny nacisk kładzie się tu na początkujących, którzy mogą dzięki temu nauczyć się wszystkich niezbędnych rzeczy przy używaniu tego języka.

 • Geany

  Czym jest dostępny wyłącznie na Linux Geany? Jednoznacznej odpowiedzi nie ma, bowiem można traktować tą aplikację zarówno jako edytor tekstu, jak i środowisko programistyczne. Łączy ona obie te cechy w bardzo dobry sposób, stając się idealnym narzędziem dla programistów.

 • Inno Setup 5.4

  Inno Setup 5.4 to aplikacja powstała z myślą o wszystkich twórcach programów, które użytkownik powinien instalować w systemie. Mamy tu do czynienia z wygodnym instalatorem, pomagającym w stworzeniu pliku wykonywalnego (.exe).

 • Tomcat

  Tomcat jest darmowym kontenerem servletów.

 • WinMerge

  WinMerge to bardzo prosty i co najważniejsze zupełnie darmowy program, za pomocą którego możliwe staje się porównanie dowolnych plików tekstowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Winefish LaTeX Editor 1.3.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programowanie