Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SQLite 3.6.1

Kategoria: Programowanie
Producent: SQLite
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.08.2008
Rozmiar: 200 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 1514

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SQLite 3.6.1

SQLite to aplikacja zarządzająca bazą danych.

Aplikacja ma niewielkie rozmiary i niskie wymagania systemowe. SQLite posiada API do innych języków: Perl, PHP, Ruby, C++, Delphi, Python, Java, Tcl, Visual Basic, platformy .NET oraz wielu innych.

Podobne Programowanie

 • GDB

  GDB to dość popularny debuger, który umożliwia dynamiczną analizę innych programów, dzięki czemu jego użytkownicy mogą wykryć ewentualne błędy w ich funkcjonowaniu lub też mogą sprawdzić poprawność wybranego kodu.

 • Installshield

  Installshield jest aplikacją, która służy do tworzenia instalatorów z wykorzystaniem wizualnych kreatorów.

 • wxDev-C

  wxDev-C++ to darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne, które bazuje na popularnym Dev-C++, rozszerzając go o kilka nowych funkcji.

 • NetBeans

  NetBeans to zintegrowane środowisko programistyczne, które umożliwia tworzenie, modyfikowanie, a także konserwację różnego rodzaju oprogramowania.

 • REPCoder

  Jeżeli szukasz profesjonalnej aplikacji, dzięki której będziesz sprawnie programował oraz obsługiwał raporty bazodanowe, spróbuj program REPCoder.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SQLite 3.6.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programowanie