Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PostgreSQL 8.4.1

Kategoria: Programowanie
Producent: PostgreSQL
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.08.2008
Rozmiar: 33.1 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 386

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PostgreSQL 8.4.1

PostgreSQL jest jednym z najpopularniejszych systemów do zarządzania relacyjnymi bazami danych.

Aplikacja posiada wiele ciekawych funkcji wbudowany język PL/pgSQL, obsługę języków skryptowych: PL/LOLCODE, PL/Lua, PL/Perl, plPHP, PL/Python, PL/Ruby, PL/sh, PL/Tcl i PL/Scheme. Ponad to wspiera kodowanie UTF-8, posiada system kontroli wersji oraz umozliwia na tworzenie kopii zapasowych w "locie".

Podobne Programowanie

 • Unity

  Unity jest aplikacją służącą do tworzenia gier 3D na platformę Mac OS X, przeglądarki internetowe (Firefox, Safari, Internet Explorer), system Windows, konsole Wii, Xbox 360 i PS3.

 • Resource Hacker

  Resource Hacker 3.4.0.79 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich programistów, którzy szukają dobrego narzędzia do edycji plików Win32. Dzięki niemu możemy otwierać .exe, .ocx., .dll, .cpl i .src.

 • NetBeans

  NetBeans to zintegrowane środowisko programistyczne, które umożliwia tworzenie, modyfikowanie, a także konserwację różnego rodzaju oprogramowania.

 • Dev-C++

  Dev-C++ jest to zintegrowane środowisko programistyczne IDE wykorzystywane na systemach operacyjnych z rodziny Windows.

 • GDB

  GDB to dość popularny debuger, który umożliwia dynamiczną analizę innych programów, dzięki czemu jego użytkownicy mogą wykryć ewentualne błędy w ich funkcjonowaniu lub też mogą sprawdzić poprawność wybranego kodu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PostgreSQL 8.4.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programowanie