Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

phpMyAdmin 2.11.8.1

Kategoria: Programowanie
Producent: phpMyAdmin Team
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 26.08.2008
Rozmiar: 4.3 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 289

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis phpMyAdmin 2.11.8.1

phpMyAdmin to aplikacja do zarządzania bazami danych MySQL.

Program pozwala wykonywać obrecje na bazach poprzez interfejs graficzny. Za pomocą phpMyAdmin możemy dodawać, usuwać bazy, edytować tabele i rekordy oraz wykonywać zapytania SQL. Za pomocą tej aplikacji stworzym również kopię zapasową naszej bazy oraz przywrócimy zawartość.

Podobne Programowanie

 • Tomcat

  Tomcat jest darmowym kontenerem servletów.

 • REPCoder

  Jeżeli szukasz profesjonalnej aplikacji, dzięki której będziesz sprawnie programował oraz obsługiwał raporty bazodanowe, spróbuj program REPCoder.

 • wxDev-C

  wxDev-C++ to darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne, które bazuje na popularnym Dev-C++, rozszerzając go o kilka nowych funkcji.

 • Unity

  Unity jest aplikacją służącą do tworzenia gier 3D na platformę Mac OS X, przeglądarki internetowe (Firefox, Safari, Internet Explorer), system Windows, konsole Wii, Xbox 360 i PS3.

 • PGDesigner

  PGDesigner to niewielki program stworzony z myślą o administratorach baz danych PostgreSQL, który umożliwia ich szybkie i proste modyfikowanie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: phpMyAdmin 2.11.8.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programowanie