Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PGDesigner 1.2

Kategoria: Programowanie
Producent: pgDesigner
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2011
Rozmiar: 9,4 MB
System operacyjny: Linux Ubuntu
Liczba pobrań: 137

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PGDesigner 1.2

PGDesigner to niewielki program stworzony z myślą o administratorach baz danych PostgreSQL, który umożliwia ich szybkie i proste modyfikowanie. Aplikacja jest przeznaczona przede wszystkim dla mniej doświadczonych użytkowników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z programowaniem i którzy potrzebują w miarę prostego narzędzia do modyfikowania kodu PostgreSQL. Jedną z największych zalet tego programu jest możliwość generowania kodu SQL z plików graficznych. Download PGDesigner pozwala również na tworzenie własnych kolumn i tabel, ich zapisywanie, a także wykonywanie poleceń SQL. Warto pamiętać, że program ten został napisany w języku Gambas i jest udostępniany zupełnie za darmo. Niestety, jak na razie nie ma możliwości pobrania programu w wersji polskiej. Dostępny na pobierz PGDesigner to najnowsza wersja programu, która działa wyłącznie w systemie Linux. Wersja programu, kompatybilna z systemem Microsoft Windows nie istnieje. 

Podobne Programowanie

 • wxDev-C

  wxDev-C++ to darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne, które bazuje na popularnym Dev-C++, rozszerzając go o kilka nowych funkcji.

 • WinMerge

  WinMerge to bardzo prosty i co najważniejsze zupełnie darmowy program, za pomocą którego możliwe staje się porównanie dowolnych plików tekstowych.

 • UltraEdit

  UltraEdit to zaawansowany edytor tekstowy, który został stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach tego typu aplikacji, takich jak pisarze czy dziennikarze.

 • Eclipse

  Eclipse to zintegrowane środowisko programistyczne napisane w Javie, które umożliwia tworzenie aplikacji właśnie w tym języku.

 • Lazarus

  Alternatywa dla Deplhi. Lazarus, czyli zintegrowane środowisko programistyczne to doskonałe narzedzie przydatne do tworzenia oprogramowania również dla systemów Windows CE i Qtopia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PGDesigner 1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programowanie