Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nedit 5.5

Kategoria: Programowanie
Producent: NEdit Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 26.08.2008
Rozmiar: 1.4 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 547

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Nedit 5.5

Nedit jest rozbudowanym edytorem programistycznym wspierającym wiele języków.

Aplikacja oferuje wszystkie podstawowe funkcje w tego typu aplikacjach, jak podświetlanie składni, wewnętrzna wyszukiwarka, makropolecenia oraz obsługuje wiele dokumentów na raz. Języki jakie edytor obsługuje to: C, C++, Java, Ada, FORTRAN, Pascal, Yacc, Perl, Python, Tcl, Csh, Awk, HTML, LaTeX, VHDL, i Verilog.

Podobne Programowanie

 • Lazarus

  Alternatywa dla Deplhi. Lazarus, czyli zintegrowane środowisko programistyczne to doskonałe narzedzie przydatne do tworzenia oprogramowania również dla systemów Windows CE i Qtopia.

 • WinMerge

  WinMerge to bardzo prosty i co najważniejsze zupełnie darmowy program, za pomocą którego możliwe staje się porównanie dowolnych plików tekstowych.

 • REPCoder

  Jeżeli szukasz profesjonalnej aplikacji, dzięki której będziesz sprawnie programował oraz obsługiwał raporty bazodanowe, spróbuj program REPCoder.

 • Code::Blocks Studio 10

  Code::Blocks Studio to darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne, które umożliwia tworzenie aplikacji w języku C i C++.

 • Geany

  Czym jest dostępny wyłącznie na Linux Geany? Jednoznacznej odpowiedzi nie ma, bowiem można traktować tą aplikację zarówno jako edytor tekstu, jak i środowisko programistyczne. Łączy ona obie te cechy w bardzo dobry sposób, stając się idealnym narzędziem dla programistów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nedit 5.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programowanie