Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kile 2.0.1

Kategoria: Programowanie
Producent: Kile Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 26.08.2008
Rozmiar: 6.6 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 1155

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Kile 2.0.1

Kile to popularny edytor języka LaTex.

Program posiada rozbudowane możliwości, a przy tym ma prosty w obsłudze interfejs. Aplikacja posiada opcję automatycznego poprawiania błędów w składni, umożliwia prostą nawigację między częściami tworzonego projektu oraz pozwala na podgląd wykonywanej aplikacji. Posiada wiele wbudowanych schematów.

Do prawidłowej pracy wymaga: KDE >= 3.2.x , Qt >= 3.2.x, Automake 1.5, Autoconf 2.5, gcc >= 4.1, bunzip.

Podobne Programowanie

 • WinMerge

  WinMerge to bardzo prosty i co najważniejsze zupełnie darmowy program, za pomocą którego możliwe staje się porównanie dowolnych plików tekstowych.

 • InstallJammer

  InstallJammer 1.2.7 to darmowy (GNU - GPL) kreator programów instalacyjnych.

 • GDB

  GDB to dość popularny debuger, który umożliwia dynamiczną analizę innych programów, dzięki czemu jego użytkownicy mogą wykryć ewentualne błędy w ich funkcjonowaniu lub też mogą sprawdzić poprawność wybranego kodu.

 • UltraEdit

  UltraEdit to zaawansowany edytor tekstowy, który został stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach tego typu aplikacji, takich jak pisarze czy dziennikarze.

 • REPCoder

  Jeżeli szukasz profesjonalnej aplikacji, dzięki której będziesz sprawnie programował oraz obsługiwał raporty bazodanowe, spróbuj program REPCoder.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kile 2.0.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programowanie