Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Glimmer 1.2.1

Kategoria: Programowanie
Producent: Glimmer Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 26.08.2008
Rozmiar: 783 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 282

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Glimmer 1.2.1

Glimmer zaawansowany edytor programistyczny przeznaczony dla środowiska GNOME.

To co wyróżnia program to wsparcie naprawde pokaźnej liczy języków: Ada, Bash/Sh, C/C++, DTML, HTML, Java, Latex, GNU Make, Object Caml, Perl, PHP, PO, Python, Lisp, SGML, SQL, Tcl/Tk, WML, XML, oraz Z80 Assembly. Aplikacja posiada ponadt wszystkie funkcje niezbędne w tego typu programach wraz z podświetlaniem modułów skryptów.

Podobne Programowanie

 • Installshield

  Installshield jest aplikacją, która służy do tworzenia instalatorów z wykorzystaniem wizualnych kreatorów.

 • BlueJ 3

  BlueJ 3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich programistów zajmujących się tworzeniem aplikacji w języku Java. Szczególny nacisk kładzie się tu na początkujących, którzy mogą dzięki temu nauczyć się wszystkich niezbędnych rzeczy przy używaniu tego języka.

 • Eclipse

  Eclipse to zintegrowane środowisko programistyczne napisane w Javie, które umożliwia tworzenie aplikacji właśnie w tym języku.

 • Dev-C++

  Dev-C++ jest to zintegrowane środowisko programistyczne IDE wykorzystywane na systemach operacyjnych z rodziny Windows.

 • Firebird

  Firebird to jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych, który obok MySQL oraz PostgreSQL stanowi prawdziwą czołówkę, jeśli chodzi o tego typu serwery.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Glimmer 1.2.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programowanie