Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ghostscript 8.63

Kategoria: Programowanie
Producent: GhostScript Community
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 26.08.2008
Rozmiar: 16.6 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 673

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Ghostscript 8.63

Ghostscript jest kompilatorem języka PostScript.

Program od przeszło 25 lat jest najlepszym programem do opisywania wyglądu strony, wykorzystywany jest w poligrafii. Aplikacja pozwala uruchomić skrypt zapisany w języku PostScript oraz wydrukować jego zawartość. Program obsługuje również pliki PDF.

Podobne Programowanie

 • PGDesigner

  PGDesigner to niewielki program stworzony z myślą o administratorach baz danych PostgreSQL, który umożliwia ich szybkie i proste modyfikowanie.

 • Tomcat

  Tomcat jest darmowym kontenerem servletów.

 • NetBeans

  NetBeans to zintegrowane środowisko programistyczne, które umożliwia tworzenie, modyfikowanie, a także konserwację różnego rodzaju oprogramowania.

 • UltraEdit

  UltraEdit to zaawansowany edytor tekstowy, który został stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach tego typu aplikacji, takich jak pisarze czy dziennikarze.

 • BlueJ 3

  BlueJ 3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich programistów zajmujących się tworzeniem aplikacji w języku Java. Szczególny nacisk kładzie się tu na początkujących, którzy mogą dzięki temu nauczyć się wszystkich niezbędnych rzeczy przy używaniu tego języka.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ghostscript 8.63Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programowanie