Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wine-doors 0.1.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: Wine-doors Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 27.08.2008
Rozmiar: 2.2 MB
System operacyjny: Linux Ubuntu
Liczba pobrań: 1558

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Wine-doors 0.1.2

Aplikacja, która ma ułatwić instalowanie programów przeznaczonych dla systemu Windows pod Linuksem.

Wine-doors ma za zadanie stworzyć specjalnie skonfigurowane pliki gotowe do instalacji w systemie Linux, których użytkownik nie musi wcześniej konfigurować.

Strona producenta nie działa, w związku z tym wersja 0.1.2 jest niedostępna.Do pobrania wersja 0.1.3 na Debiana/Ubuntu. Przepraszamy za problemy.

Podobne Pozostałe

 • 4t Tray Minimizer

  4t Tray Minimizer to niezwykle proste w użyciu i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi schować dowolną wybraną aplikację do tzw. systemowego tray'a.

 • SlimDrivers

  SlimDrivers jest aplikacją służącą do zarządzania sterownikami działającymi w systemie Windows.

 • Konsultant

  Konsultant to program wspomagający pracę różnego rodzaju ośrodków zajmujących się konsultacjami. Doskonale sprawdzi się na przykład w domach pomocy społecznej, czy ośrodkach leczenia uzależnień.

 • Advanced Uninstaller PRO

  Advanced Uninstaller PRO to dość zaawansowane ale jednocześnie proste w użyciu narzędzie, które służy do odinstalowywanie różnego rodzaju gier i aplikacji z pamięci naszego komputera.

 • Desktop Icon Toy

  Desktop Icon Toy to proste w użyciu narzędzie, które pozwoli użytkownikowi na zarządzanie ikonami, które dostępne są z poziomu pulpitu systemowego. Aplikacja umożliwia między innymi podmianę standardowych ikon systemowych na takie, które najbardziej przypadną nam do gustu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wine-doors 0.1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe