Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RPMRebuild 2.2.2-1

Kategoria: Pozostałe
Producent: Rpmrebuild
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 27.08.2008
Rozmiar: 53 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 271

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis RPMRebuild 2.2.2-1

RPMRebuild to narzędzie do tworzenia pakietów RPM.

Aplikacja pracuje w trybie tekstowym i potrafi tworzyć pakiety instalacyjne z zainstalowanego już oprogramowania. Ponad to program służy do modyfikacji pakietów RPM.

Podobne Pozostałe

 • Stickies

  Stickies 7 to aplikacja, która przydać się może dosłownie wszystkim użytkownikom – zarówno tym bardzo zabieganym, jak i mniej.

 • Archivarius 3000

  Niedostępny za darmo Archivarius 3000 4.49 to program do efektywnego przeszukiwania korespondencji elektronicznej.

 • Adobe Flash Player Uninstaller

 • ManicTime

  Prosty w obsłudze i bardzo przydatny program do śledzenia wszelkiej aktywności użytkownika na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

 • Rufus

  Rufus to bardzo proste w użyciu narzędzie, które w szybki sposób pozwoli użytkownikowi na sformatowanie pamięci USB oraz stworzenie z nich bootowalnych obrazów ISO dla wybranych programów i aplikacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RPMRebuild 2.2.2-1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe