Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TestDisk & PhotoRec 6.10

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: CGSecurity
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.08.2008
Rozmiar: 1.3 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 1587

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TestDisk & PhotoRec 6.10

Za pomocą tego narzędzie przywrócimy usunięte dane z karty pamięci i dysku twardego.

TestDisk & PhotoRec został stworzony z myślą o odzyskiwaniu usuniętych zdjęć z kart pamięci aparatów fotograficznych, ale potrafi również przywrócić pliki muzyczne, wideo, archiwów (rar, zip), pliki programów OpenOffice/MS Office, pliki exe.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • EasyRecovery Home

  Easy Recovery Home to nieco prostsza w obsłudze wersja popularnego programu służącego do odzyskiwania danych.

 • PassTool Password Reader

  W dzisiejszych czasach każdy z użytkowników komputera posiada przynajmniej jedno konto – choćby skrzynkę pocztową. Do każdego potrzebny jest login oraz hasło.

 • Sim Card Data Recovery

  Sim Card Data Recovery to niezwykle przydatne, niewielkie narzędzie, które pozwoli użytkownikowi odzyskać utracone dane z karty SIM.

 • Undelete 360

  Undelete 360 to mały i jednocześnie niezwykle prosty w użyciu program służący do odzyskiwania danych (dokumenty, muzykę, filmy oraz zdjęcia), które przypadkiem usunęliśmy z dysku naszego komputera.

 • Mail PassView

  Jeśli zdarzy nam się, że podczas przeinstalowywania systemu operacyjnego zapomnimy zapisać hasło do klienta poczty elektronicznej to nic straconego. Wystarczy zainstalować niewielkie narzędzie o nazwie Mail PassView.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TestDisk & PhotoRec 6.10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odzyskiwanie danych