Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DD_Rescue 1.14

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Garloff
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 26.08.2008
Rozmiar: 17 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 516

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis DD_Rescue 1.14

DD_Rescue przeznaczony jest do odzyskiwania danych.

Jest to niewielka aplikacja dla systemu Linux, za pomocą której odzyskamy utracone lub przypadkowo usunięte pliki.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • DiskDigger

  DiskDigger to prosty w użyciu i przede wszystkim nie wymagający instalacji program, który skutecznie odzyska utracone przez nas dane.

 • Recover My Files

  Recover My Files to profesjonalne narzędzie do odzyskiwania utraconych danych, które współpracuje z systemami plików FAT 12, FAT 16, FAT 32, FAT 64 (exFAT), NTFS3, NTFS4 oraz NTFS5.

 • Unstoppable Copier 5

  Uszkodzony plik? Karta pamięci w aparacie się popsuła? To smutne, ale można odzyskać wszystkie zapisane dane. Służy do tego program Unstoppable Copier 5.

 • BulletProof File Copy

  BulletProof File Copy to niezwykle proste w użyciu, darmowe narzędzie, które pomoże nam odzyskać utracone dane z uszkodzonych płyt Cd oraz DVD, jak również dyskietek.

 • Cain and Abel

  Z pomocą w odzyskiwaniu haseł w systemie Windows przychodzi profesjonalne i przede wszystkim darmowe narzędzie o nazwie Cain and Abel.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DD_Rescue 1.14

dodał: ~KrisK , 10.05.2009

Drobna poprawka.Program nie służy do odzyskiwania danych a do wykonania kopii bit po bicia uszkodzonego dysku/partycji. Samo odzyskiwanie danych wykonujemy innym programem.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odzyskiwanie danych