Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DD_Rescue 1.14

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Garloff
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 26.08.2008
Rozmiar: 17 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 515

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis DD_Rescue 1.14

DD_Rescue przeznaczony jest do odzyskiwania danych.

Jest to niewielka aplikacja dla systemu Linux, za pomocą której odzyskamy utracone lub przypadkowo usunięte pliki.

Podobne Odzyskiwanie danych

 • Sim Card Data Recovery

  Sim Card Data Recovery to niezwykle przydatne, niewielkie narzędzie, które pozwoli użytkownikowi odzyskać utracone dane z karty SIM.

 • IsoBuster

  IsoBuster to profesjonalne oprogramowanie do odzyskiwania utraconych danych z płyt CD, DVD oraz Blu-ray, które odznacza się wysoką skutecznością działania, a także sporą liczbą obsługiwanych formatów.

 • BulletProof File Copy

  BulletProof File Copy to niezwykle proste w użyciu, darmowe narzędzie, które pomoże nam odzyskać utracone dane z uszkodzonych płyt Cd oraz DVD, jak również dyskietek.

 • Recuva

  Recuva to zupełnie darmowe narzędzie, umożliwiające przywracanie utraconych plików oraz danych z dysku komputera.

 • Mail PassView

  Jeśli zdarzy nam się, że podczas przeinstalowywania systemu operacyjnego zapomnimy zapisać hasło do klienta poczty elektronicznej to nic straconego. Wystarczy zainstalować niewielkie narzędzie o nazwie Mail PassView.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DD_Rescue 1.14

dodał: ~KrisK , 10.05.2009

Drobna poprawka.Program nie służy do odzyskiwania danych a do wykonania kopii bit po bicia uszkodzonego dysku/partycji. Samo odzyskiwanie danych wykonujemy innym programem.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odzyskiwanie danych