Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

sensorTrends 0.6

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: John Weidley
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 25.08.2008
Rozmiar: 18 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 194

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis sensorTrends 0.6

Aplikacja, która wyświetla widok na skanowane porty.

Program działa w oparciu o aplikację WWW i prezentuje wysokopoziomowy widok na skanowane porty, wyglądem przypomina te z serwisów: incidents.org i Dshield.com.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Fresh UI

  Fresh UI to darmowy program przeznaczony do konfigurowania i optymalizacji ustawień systemu Windows.

 • Game Booster

  Game Booster jest to darmowa aplikacja, która umożliwia przyspieszenie i optymalizację pracy naszego komputera.

 • Driver Booster

  Driver Booster to niewielkie i proste w użyciu darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi sprawnie zarządzać sterownikami do zainstalowanych urządzeń w środowisku Windows.

 • Revo Uninstaller Pro

  Revo Uninstaller Pro to bardzo przydatna aplikacja, która umożliwia usuwanie oprogramowania zainstalowanego na komputerze w szybki i profesjonalny sposób.

 • AlomWare Reset

  Bardzo przydatna i ciekawa aplikacja, która symuluje restart dysku twardego i przeprowadza te same procesy, które mają miejsce w trakcie tradycyjnego restartu komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: sensorTrends 0.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ