Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NVIDIA Dock 1.02

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Bob Majdak Jr
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 25.08.2008
Rozmiar: 12 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 442

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis NVIDIA Dock 1.02

NVIDIA Dock jest narzędzie przyspieszającym uruchamianie panelu sterowania NVIDIA.

Program daje szybki dostęp do ustawien graficznych karty oraz pokazuję temperaturę pracy chipsetu graficznego.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Wise Care 365

  Wise Care 365 to profesjonalny zestaw narzędzi, który pomoże ochronić prywatne dane zapisane na dyskach komputera oraz sam system operacyjny przed dostępem osób trzecich.

 • Game Fire

  Jeśli chcesz zwiększyć płynność i stabilność gir komputerowych pobierz zupełnie za darmo Game Fire!

 • EF Commander

  EF Commander to jeden z najstarszych i najpopularniejszych menadżerów plików przeznaczonych dla systemów Windows, który rozwijany jest do dnia dzisiejszego.

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free to program, który pomoże w optymalizacji pracy systemu operacyjnego i przyspieszy działanie komputera.

 • Driver Booster

  Driver Booster to niewielkie i proste w użyciu darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi sprawnie zarządzać sterownikami do zainstalowanych urządzeń w środowisku Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: NVIDIA Dock 1.02Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ