Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Metacity 2.25.0

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Metacity team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.08.2008
Rozmiar: 3.1 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 184

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Metacity 2.25.0

Jest to niewielka aplikacja do zarządzania oknami w systemie Linux.

Aplikacja zajmuje nie wiele miejsca i zużywa bardzo mało zasobów systemowych oraz pozwala zaostrzędzić trochę czasu, który musimy poświęcić na zarządzanie pulpitem i osobno na zarządzanie oknami w systemie. Program działa w środowisku graficznym GNOME.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Total Uninstall

  Total Uninstall to narzędzie do skutecznego usuwania programów z systemu

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free to program, który pomoże w optymalizacji pracy systemu operacyjnego i przyspieszy działanie komputera.

 • Belarc Advisor

  Belarc Advisor to aplikacja identyfikująca zainstalowane na naszym komputerze oprogramowanie a także sprzęt oraz podająca informacje o licencjach tego software'u i hardware'u.

 • Windows 8 Manager

  Windows 8 Manager to zestaw ponad 30 narzedzi, które pomogą usprawnić działanie systemu operacyjnego i dostosować go do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 • UNetbootin

  UNetbootin 4.85 to niewielka aplikacja umożliwiająca instalację większości liczących się dystrybucji Linuxa na partycjach systemowych, bądź nośnikach USB. Jest to przydatne narzędzie, zwłaszcza w sytuacji gdy użytkownik posiada komputer bez napędu CD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Metacity 2.25.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ