Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Metacity 2.25.0

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Metacity team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.08.2008
Rozmiar: 3.1 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 185

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Metacity 2.25.0

Jest to niewielka aplikacja do zarządzania oknami w systemie Linux.

Aplikacja zajmuje nie wiele miejsca i zużywa bardzo mało zasobów systemowych oraz pozwala zaostrzędzić trochę czasu, który musimy poświęcić na zarządzanie pulpitem i osobno na zarządzanie oknami w systemie. Program działa w środowisku graficznym GNOME.

Podobne Narzędzia systemowe

 • AutoRuns

  AutoRuns to doskonałe narzędzie, za pomocą którego można skutecznie kontrolować wszystkie aplikacje, które są uruchamiane przy starcie systemu. Program pozwala na wykrycie wszystkich programów uruchamianych automatycznie na starcie.

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free to program, który pomoże w optymalizacji pracy systemu operacyjnego i przyspieszy działanie komputera.

 • DOSBox

  DOSBox to niezwykle przydatny i do tego zupełnie darmowy emulator systemu DOS, który umożliwia uruchamianie różnego rodzaju aplikacji, pisanych pod ten system.

 • System Info for Windows (SIW)

  Pobierz jedno z najbardziej funkcjonalnych urządzeń, dzięki któremu pozyskasz dane o systemie i sprzęcie!

 • EF Commander

  EF Commander to jeden z najstarszych i najpopularniejszych menadżerów plików przeznaczonych dla systemów Windows, który rozwijany jest do dnia dzisiejszego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Metacity 2.25.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ