Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

keyTouch 2.4.1

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: MarvinR
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 25.08.2008
Rozmiar: 845 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 615

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis keyTouch 2.4.1

Za pomocą programu keyTouch przypiszemy klawiszom klawiatury dodatkowe funkcje.

Program pozwala na dowolne zdefiniowanie funkcji jaką przypiszemy konkretemu klawiszowi. Jest to dobre rozwiązanie dla urządzeń, które nie mają dodatkowych klawiszy funkcyjnych.

Podobne Narzędzia systemowe

 • PrivaZer

  PrivaZer to prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program, który zadba o naszą prywatność i bezpieczeństwo podczas korzystania z komputera.

 • Attribute Changer

  Attribute Changer to darmowy program, który jak sama nazwa wskazuje umożliwia zmianę atrybutów plików, katalogów, a także dysków w systemie Windows.

 • Process Explorer

  Dostępny za darmo program Process Explorer 15 to alternatywa dla systemowego Menadżera Zadań.

 • AlomWare Reset

  Bardzo przydatna i ciekawa aplikacja, która symuluje restart dysku twardego i przeprowadza te same procesy, które mają miejsce w trakcie tradycyjnego restartu komputera.

 • Disk Savvy

  Pobierz Disk Savvy - jedno najpopularniejszych narzędzi do analizy danych z dysków twardych!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: keyTouch 2.4.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ