Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ghost for Linux 0.31

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: G4L Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 25.08.2008
Rozmiar: 77.2 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 557

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Ghost for Linux 0.31

Jest to narzędzie służące do klonowania obrazów partycji i całych dysków twardy.

Program wyglądem przypomina swojego odpowiednika dla system Windows Norton Ghost. Aplikacja obsługuje dyski ATA, SATA i SCSI. Dużą zaletą programu jest, to że nie wymaga on instalacji jest uruchamiany z płyty Live.

Podobne Narzędzia systemowe

 • LogonStudio

  LogonStudio to proste narzędzie służące do zmiany ekranu logowania w systemach operacyjnych z rodziny Windows. Jeśli więc znudziło ci się klasyczne okno powitalne w Windows XP, to download LogonStudio pozwoli ci na jego zmianę, dzięki czemu jeszcze bardziej będziesz mógł spersonalizować ustawienia systemu operacyjnego.

 • Windows 8 Manager

  Windows 8 Manager to zestaw ponad 30 narzedzi, które pomogą usprawnić działanie systemu operacyjnego i dostosować go do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 • DOSBox

  DOSBox to niezwykle przydatny i do tego zupełnie darmowy emulator systemu DOS, który umożliwia uruchamianie różnego rodzaju aplikacji, pisanych pod ten system.

 • Process Explorer

  Dostępny za darmo program Process Explorer 15 to alternatywa dla systemowego Menadżera Zadań.

 • Axence NetTools

  Axcence NetTools Pro to najnowsza edycja programu, który powinien przypaść do gustu wszystkim mającym do czynienia z administrowaniem sieciami


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ghost for Linux 0.31

dodał: ~Gość Zibi , 11.08.2010

Czy robi on obraz partycji systemowej ale zakodowanej TrueCryptem. Jeżeli tak to proszę instrukcję.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ