Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Xplore 1.2a

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Xplore project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 26.08.2008
Rozmiar: 647 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 1305

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Xplore 1.2a

Xplore to narzędzie do zarządzania plikami, wyglądem przypominający Eksplorator z Windowsa.

Program ma spore możliwości konfiguracyjne oraz pozwala dostosować wygląd graficzny do upodobań użytkownika. Aplikacja wspiera funkcję "przeciągnij i upuść", pozwala definiować klawisze skrótów oraz posiada moduł do montowania woluminów dyskowych.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • RAMDisk

  RAMDisk jest aplikacją umożliwiającą tworzenie dodatkowego dysku w obszarze pamięci operacyjnej RAM.

 • Eraser

  Pobierz Eraser 6 całkowicie za darmo. Eraser 6 za free służy do kasowania danych z dysków. Darmowy download programów po polsku z pobierz.pl.

 • ABBYY FineReader 10 Home Edition

  ABBYY FineReader 10 Home Edition to najnowsza wersja programu, będącego nieco odchudzoną wersję komercyjnej edycji Pro. Aplikacja ta pozwala na zmianę zeskanowanego obrazu w pełni edytowalny.

 • Odkurzacz

  Odkrzacz jest bezpłatnym polskim programem służącym do pomocy użytkownikowi przy utrzymywaniu porządku w plikach systemowych jego komputera

 • Junkware Removal Tool

  Pobierz Junkware Removal Tool i pozbądź się niechcianych programów, toolbarów i obiektów BHO z systemu Windows!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Xplore 1.2aAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ