Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

xffm 4.5.0

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: xffm Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 26.08.2008
Rozmiar: 9.8 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 159

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis xffm 4.5.0

xffm jest ciekawym menadżerem plików dla systemu Linux.

Aplikacja posiada modułową budowę, pozwala wykonywać podstawowe zadania na plikach. Program dzięki wtyczką znacznie zwiększa swoje możliwości np. o obsługę protokołu SMB. Progam działa stabilnie i wydajnie nawet na słabszych komputerach.

Do prawidłowego działania wymaga: * glib-2.6.0 * gtk+-2.2.0 * libxml-2.4.0 * gnome-icon-theme-2.8.0 lub xfce4-icon-theme-4.3.0.3.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • PerfectDisk

  PerfectDisk jest bardzo dobrym narzędziem służącym do przeprowadzania defragmentacji partycji na dysku twardym.

 • Defraggler 2

  Defraggler 2 to – jak nietrudno domyślić się po nazwie – aplikacja przeznaczona do defragmentacji. A czego dokładnie? Właściwie to wszystkiego, bowiem prócz partycji systemowych można także dokonać defragmentacji plików czy katalogów.

 • EASEUS Partition Master 6

  EASEUS Partition Master 6 to narzędzie przeznaczone raczej dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Jak można domyślić się po nazwie, służy ono do pracy z dyskami twardymi.

 • Quick File Locker

  Bardzo prosty w obsłudze, choć niezwykle funkcjonalny i przydatny program do szybkiego ukrywania i ochrony poufnych danych.

 • Advanced Renamer

  Zaawansowany program do prostej i szybkiej zmiany nazw wielu plików, folderów i innych elementów w systemie Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: xffm 4.5.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ