Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

xffm 4.5.0

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: xffm Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 26.08.2008
Rozmiar: 9.8 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 160

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis xffm 4.5.0

xffm jest ciekawym menadżerem plików dla systemu Linux.

Aplikacja posiada modułową budowę, pozwala wykonywać podstawowe zadania na plikach. Program dzięki wtyczką znacznie zwiększa swoje możliwości np. o obsługę protokołu SMB. Progam działa stabilnie i wydajnie nawet na słabszych komputerach.

Do prawidłowego działania wymaga: * glib-2.6.0 * gtk+-2.2.0 * libxml-2.4.0 * gnome-icon-theme-2.8.0 lub xfce4-icon-theme-4.3.0.3.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • AllDup

  AllDup to prosta w użyciu i przede wszystkim darmowa aplikacja, która służy do wyszukiwania oraz lasowania zduplikowanych plików w systemach operacyjnych z rodziny Windows.

 • TeraCopy

  TeraCopy 1.22 to aplikacja przyspieszająca proces kopiowania większych ilości plików. Program stosuje technologię regulacji wielkości bufora systemowego bądź asynchronicznego kopiowania plików między dyskami.

 • Q-Dir

  Menadżery plików to niezwykle przydatne w czasie codziennej pracy przy komputerze programy. Dzięki nim możemy często zaoszczędzić sporo czasu. To przede wszystkim ze względu na zaimplementowane funkcjonalności. Jednym z prostszych w obsłudze programów tego typu jest darmowy Q-Dir.

 • Directory Opus

  Directory Opus to zaawansowany menadżer plików tworzony przez GB Software, który może stanowić doskonałą alternatywę dla Exploratora Windows. Pod względem wizualnym program nie różni się zbyt wiele od swojego bardziej uznanego konkurenta.

 • Auslogics Disk Defrag

  Każdemu dyskowi twardemu przyda się od czasu do czasu defragmentacja, która pozwala lepiej rozmieścić pliki, przez co zyskujemy nieco miejsca oraz cały system działa nieco szybciej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: xffm 4.5.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ