Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Thunar 0.9.0

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: XFCE Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 26.08.2008
Rozmiar: 7.4 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 189

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Thunar 0.9.0

Jest to menadżer plików przeznaczony dla środowiska XFCE.

Jego duża wydajność sprawia, że znajduje on również swoje miejsce w innych środowiskach. Program pozwala na tworzenie makr do wykonywania zadań, umożliwia zmianę nazw wielu plikom jednocześnie, a dzięki wtyczką program można wzbogacać o nowe funkcje.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Multi Commander

  Multi Commander to oprogramowanie typu menadżer plików. Przeznaczony jest dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników. To przede wszystkim ze względu na dużą ilość dostępnych funkcjonalności.

 • O&O Defrag Professional

  Dostępna za darmo w wersji testowej O&O Defrag Professional 14 to aplikacja do skutecznej defragmentacji dysku systemowego

 • Partition Manager

  Partition Manager 11 Free Edition to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do partycjonowania dysków twardych, która odznacza się bardzo dobrą szybkością działania oraz czytelnym interfejsem.

 • NexusFile 5.2

  NexusFile 5.2 to dość niewielki programik, który ma jednak mnóstwo użytecznych funkcji. Jakich mianowicie? Jest to menadżer plików, posiadający wszechstronne możliwości.

 • Odkurzacz

  Odkrzacz jest bezpłatnym polskim programem służącym do pomocy użytkownikowi przy utrzymywaniu porządku w plikach systemowych jego komputera


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Thunar 0.9.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ