Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

muCommander Linux/Ubuntu

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Maxence Bernard
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.08.2010
System operacyjny: Linux
Liczba pobrań: 236

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis muCommander Linux/Ubuntu

Przeznaczony pod Windows, Mac i Linux muCommander to aplikacja służąca sprawnemu i łatwemu zarządzaniu plikami. Jego powstanie było inspirowane takimi „liderami” w tej dziedzinie jak na przykład Norton Commander czy bardzo popularny do dziś Total Commander. Ta wersja aplikacji to muCommander download 0.8.5 Co ma ciekawego do zaoferowania?

Aplikacja daje możliwość: kopiowania i przenoszenia plików, tworzenia i likwidowania katalogów, wysyłania plików pocztą,  a także pakować i rozpakowywać w locie archiwa. Program ma wsparcie dla formatów ZIP, RAR, TAR, GZip, BZip2, ISO, NRG, Ar, Deb i LST. muCommander jest do pobrania z tej strony – plik nie jest duży, więc ściągnięcie go zajmie tylko chwilę. Jeśli chodzi o przesyłanie plików pocztą, mamy tu pełne wsparcie dla najpopularniejszych protokołów, czyli FTP, SFTP, SMB, NFS, HTTP i Bonjour.  muCommander jest po polsku. Dlatego też wszystkie opcje aplikacji będą zrozumiałe dla każdego użytkownika, niezależnie od stopnia zaawansowania. Jako że można ściągnąć muCommander za darmo, polecamy tą aplikację wszystkim użytkownikom system operacyjnego Linux. Wersje na Windows i Mac znajdują się na osobnej stronie naszego portalu. Aplikacja ta jest bardzo popularna na „pingwinku”. Wśród managerów plików zajmuje jedno z pierwszych miejsc na świecie pod względem popularności.

Download muCommander jest możliwy z tej właśnie strony. Oczywiście nie kosztuje to absolutnie ani grosza, a pozwala na używanie wszystkich funkcji tej poręcznej aplikacji. Każdy użytkownik Linuxa może sprawdzić to samemu – wystarczy kliknąć w poniższy link.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Defraggler 2

  Defraggler 2 to – jak nietrudno domyślić się po nazwie – aplikacja przeznaczona do defragmentacji. A czego dokładnie? Właściwie to wszystkiego, bowiem prócz partycji systemowych można także dokonać defragmentacji plików czy katalogów.

 • Auslogics Disk Defrag

  Każdemu dyskowi twardemu przyda się od czasu do czasu defragmentacja, która pozwala lepiej rozmieścić pliki, przez co zyskujemy nieco miejsca oraz cały system działa nieco szybciej.

 • ATTO Disk Benchmark

  ATTO Disk Benchmark jest niewielkim programem służącym do testowania wydajności wszelkich urządzeń służących do przechowywania danych.

 • HDClone Free Edition

  HDClone Free Edition to darmowy program, który umożliwi użytkownikowi stworzenie kopii zapasowej dysku oraz w razie potrzeby, wykonanie backup'u. Ponadto całość zarządzana jest z poziomu prostego w obsłudze menu.

 • Q-Dir

  Menadżery plików to niezwykle przydatne w czasie codziennej pracy przy komputerze programy. Dzięki nim możemy często zaoszczędzić sporo czasu. To przede wszystkim ze względu na zaimplementowane funkcjonalności. Jednym z prostszych w obsłudze programów tego typu jest darmowy Q-Dir.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: muCommander Linux/UbuntuAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ