Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

muCommander Linux/Ubuntu

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Maxence Bernard
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.08.2010
System operacyjny: Linux
Liczba pobrań: 237

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis muCommander Linux/Ubuntu

Przeznaczony pod Windows, Mac i Linux muCommander to aplikacja służąca sprawnemu i łatwemu zarządzaniu plikami. Jego powstanie było inspirowane takimi „liderami” w tej dziedzinie jak na przykład Norton Commander czy bardzo popularny do dziś Total Commander. Ta wersja aplikacji to muCommander download 0.8.5 Co ma ciekawego do zaoferowania?

Aplikacja daje możliwość: kopiowania i przenoszenia plików, tworzenia i likwidowania katalogów, wysyłania plików pocztą,  a także pakować i rozpakowywać w locie archiwa. Program ma wsparcie dla formatów ZIP, RAR, TAR, GZip, BZip2, ISO, NRG, Ar, Deb i LST. muCommander jest do pobrania z tej strony – plik nie jest duży, więc ściągnięcie go zajmie tylko chwilę. Jeśli chodzi o przesyłanie plików pocztą, mamy tu pełne wsparcie dla najpopularniejszych protokołów, czyli FTP, SFTP, SMB, NFS, HTTP i Bonjour.  muCommander jest po polsku. Dlatego też wszystkie opcje aplikacji będą zrozumiałe dla każdego użytkownika, niezależnie od stopnia zaawansowania. Jako że można ściągnąć muCommander za darmo, polecamy tą aplikację wszystkim użytkownikom system operacyjnego Linux. Wersje na Windows i Mac znajdują się na osobnej stronie naszego portalu. Aplikacja ta jest bardzo popularna na „pingwinku”. Wśród managerów plików zajmuje jedno z pierwszych miejsc na świecie pod względem popularności.

Download muCommander jest możliwy z tej właśnie strony. Oczywiście nie kosztuje to absolutnie ani grosza, a pozwala na używanie wszystkich funkcji tej poręcznej aplikacji. Każdy użytkownik Linuxa może sprawdzić to samemu – wystarczy kliknąć w poniższy link.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • TuneUp Utilities

  TuneUp Utilities 2013 to zaawansowany pakiet narzędzi umożliwiających zarządzanie oraz optymalizację pracy systemu operacyjnego Microsoft Windows.

 • EASEUS Partition Master 6

  EASEUS Partition Master 6 to narzędzie przeznaczone raczej dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Jak można domyślić się po nazwie, służy ono do pracy z dyskami twardymi.

 • Total Commander

  Total Commander to prawdopodobnie najpopularniejszy menadżer plików dla Windows. Program jest niezwykle rozbudowany i posiada wiele przydatnych opcji.

 • WashAndGo

  WashAndGo 2011 to aplikacja przeznaczona do czyszczenia systemu ze zbędnych rzeczy

 • Active@ Hard Disk Monitor

  Active@ Hard Disk Monitor to darmowe oprogramowanie stworzone z myślą o użytkownikach, którzy chcieliby dokładnie sprawdzać i monitorować pracę dysków twardych zainstalowanych w komputerze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: muCommander Linux/UbuntuAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ