Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

muCommander 0.8.2

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: muCommander Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 26.08.2008
Rozmiar: 1.8 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 451

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis muCommander 0.8.2

muCommander to menadżer plików dla Linuxa wyglądem przypominający Norton Commander.

Program został napisany w języku Java (dzięki temu działa na różnych platformach systemowych), obsługuje protokoły FTP, SFTP, SMB, NFS, HTTP i Bonjour. Rozpoznaja archiwa ZIP, TAR, GZip, BZip2, ISO/NRG, AR/Deb i LST - dodatkowo pliki zip mogą być modyfikowane w "locie". Jako jeden z nie wielu obsługuje języ polski.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • WashAndGo

  WashAndGo 2011 to aplikacja przeznaczona do czyszczenia systemu ze zbędnych rzeczy

 • Advanced Renamer

  Zaawansowany program do prostej i szybkiej zmiany nazw wielu plików, folderów i innych elementów w systemie Windows.

 • Odkurzacz

  Odkrzacz jest bezpłatnym polskim programem służącym do pomocy użytkownikowi przy utrzymywaniu porządku w plikach systemowych jego komputera

 • Defraggler 2

  Defraggler 2 to – jak nietrudno domyślić się po nazwie – aplikacja przeznaczona do defragmentacji. A czego dokładnie? Właściwie to wszystkiego, bowiem prócz partycji systemowych można także dokonać defragmentacji plików czy katalogów.

 • Eraser

  Pobierz Eraser 6 całkowicie za darmo. Eraser 6 za free służy do kasowania danych z dysków. Darmowy download programów po polsku z pobierz.pl.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: muCommander 0.8.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ