Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

muCommander 0.8.2

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: muCommander Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 26.08.2008
Rozmiar: 1.8 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 457

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis muCommander 0.8.2

muCommander to menadżer plików dla Linuxa wyglądem przypominający Norton Commander.

Program został napisany w języku Java (dzięki temu działa na różnych platformach systemowych), obsługuje protokoły FTP, SFTP, SMB, NFS, HTTP i Bonjour. Rozpoznaja archiwa ZIP, TAR, GZip, BZip2, ISO/NRG, AR/Deb i LST - dodatkowo pliki zip mogą być modyfikowane w "locie". Jako jeden z nie wielu obsługuje języ polski.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • TuneUp Utilities

  TuneUp Utilities 2013 to zaawansowany pakiet narzędzi umożliwiających zarządzanie oraz optymalizację pracy systemu operacyjnego Microsoft Windows.

 • AllDup

  AllDup to prosta w użyciu i przede wszystkim darmowa aplikacja, która służy do wyszukiwania oraz lasowania zduplikowanych plików w systemach operacyjnych z rodziny Windows.

 • NexusFile 5.2

  NexusFile 5.2 to dość niewielki programik, który ma jednak mnóstwo użytecznych funkcji. Jakich mianowicie? Jest to menadżer plików, posiadający wszechstronne możliwości.

 • Unreal Commander

  Unreal Commander to niezwykle prosty w użytkowaniu menadżer plików przeznaczony dla posiadaczy komputerów z systemem Windows.

 • Advanced SystemCare Free

  Proste w obsłudze, choć bardzo rozbudowane i funkcjonalne narzędzie służące przyspieszania, czyszczenia oraz optymalizacji systemu operacyjnego Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: muCommander 0.8.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ