Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GNOME Commander 1.2.8.4

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Piotr Eljasiak, Assaf Gordon
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 18.12.2009
System operacyjny: Linux
Liczba pobrań: 371

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis GNOME Commander 1.2.8.4

Program GNOME Commander 1.2 to wydajny menadżer plików pracujący w środowisku graficznym GNOME. Program ten, wyposażony w dwuokienkowy interfejs i pozwala wykonywać najważniejsze operacje na plikach, takie jak: otwieranie plików, kopiowanie, usuwanie, przenoszenie. Przenoszenie i kopiowanie jest niebywale ułatwione i szybkie dzięki dwóm okienkom programu. GNOME Commander 1.2 umożliwia także przeglądanie zdalnych zasobów przez protokół FTP. Pogram jest na tyle prosty w obsłudze, że używanie go nie sprawi kłopotu osobom mniej biegłym w posługiwaniu się tego typu menadżerami plików ale zadowoli również użytkowników obytych w temacie. Niewątpliwym udogodnieniem, jest fakt, że GNOME Commander 1.2 dostępny jest po polsku. Wypróbuj za darmo GNOME Commander 1.2, pobierz już teraz.


GNOME Commander 1.2 oferowany za free spełnia wszystkie oczekiwania jakie można stawiać tego typu programom. Nie jest to program, który zajmuje dużo miejsca, ani na dysku, ani nie zużywa wiele pamięci RAM. Operacje na plikach można wykonywać metodą kopiuj-wklej lub skrótami klawiszowymi. Pełna lista skrótów klawiszowych znajduje się na stronie oficjalnej projektu (link poniżej). Tak jak w przypadku podobnych programów GNOME Commander 1.2 pozwala korzystać z serwisów FTP. GNOME Commander 1.2 wyposażony jest w funkcję automatycznego odświeżania folderów, dlatego jeśli wykonujesz operacje w innych programach, po czym powracasz do GNOME Commandera wszystkie zmiany są od razu widoczne. Program posiada opcje szybkiej zmiany nazw plików z obsługą metadanych. Przekonaj się jak wygodne jest zarządzanie plikami w GNOME Commander 1.2 - ściągnij klikając na zielny przycisk pod tekstem.


Najnowszy GNOME Commander 1.2.8.4 posiada funkcje pracy w kartach, historii katalogów, udostępniania danych w sieci i montowania dysków. Program pozwala na szybki podgląd tekstu i plików graficznych oraz metadanych (Exif i IPTC). Dodatkowo, GNOME Commander 1.2.8.4 posiada wyszukiwarkę obsługującą symlinki, obsługuje zakładki folderów, pozwala na szybki dostęp do programu Samba, posiada opcję porównywania katalogów i zarządzania danymi z linii poleceń. W najnowszym GNOME Commander 1.2.8.4 naprawiono błędy zauważone w wersjach poprzednich. Możliwości GNOME Commander będzie można łatwo rozszerzyć przy pomocy darmowych wtyczek, które będą dostępne w mającej się niedługo ukazać wersji stabilnej GNOME Commander 1.3. Ściągnij najnowszą stabilną wersję GNOME Commander 1.2 za darmo.


Licencja

Program rozpowszechniany jest na licencji GNU GPL. Oznacza to, że GNOME Commander 1.2, analogicznie do freeware, może być pobierany i używany całkowicie za darmo a dodatkowo każdy ma dostęp do jego kodu źródłowego, który można pobrać ze strony oficjalnej projektu (www.nongnu.org/gcmd). GNOME Commander 1.2 nie jest trial, nie ma ograniczeń i nie pobiera się za niego żadnych opłat.


Wymagania systemowe

GNOME Commander 1.2 przeznaczony jest na platformę Linux i działa na tak popularnych dystrybucjach jak Debian, Ubuntu, Mandriva czy OpenSUSE. Dostępny tu GNOME Commander 1.2 to wersja pl. Nie jest wymagane do programu GNOME Commander 1.2 specjalne spolszczenie.


Zdecyduj się za GNOME Commander 1.2 – na naszej stronie download za free. Jeśli potrzebujesz menadżera podobnego do GNOME Commander 1.2 na Windows 7 lub wcześniejsze systemu operacyjne Microsoft, zajrzyj do programów „Narzędzia dyskowe i plikowe” w dziale Windows.
Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Quick File Locker

  Bardzo prosty w obsłudze, choć niezwykle funkcjonalny i przydatny program do szybkiego ukrywania i ochrony poufnych danych.

 • Partition Manager

  Partition Manager 11 Free Edition to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do partycjonowania dysków twardych, która odznacza się bardzo dobrą szybkością działania oraz czytelnym interfejsem.

 • O&O Defrag Professional

  Dostępna za darmo w wersji testowej O&O Defrag Professional 14 to aplikacja do skutecznej defragmentacji dysku systemowego

 • CrystalDiskInfo

  CrystalDiskInfo jest aplikacją do monitorowania stanu wszystkich zainstalowanych dysków twardych.

 • Advanced Renamer

  Zaawansowany program do prostej i szybkiej zmiany nazw wielu plików, folderów i innych elementów w systemie Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GNOME Commander 1.2.8.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ