Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

XArchiver 0.4.6

Kategoria: Kompresory plików
Producent: XArchiver
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 22.08.2008
Rozmiar: 602 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 330

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis XArchiver 0.4.6

Bardzo popularna aplikacja do kompresji plików dla systemu Linux.

Jest to narzędzie łączące możliwości programów do kompresji plików w wersji tekstowej z funkcjonalnością wersji graficznej. Program jest nakładką graficzną na popularne programy, obsługuje wiele formatów: ARJ, BZIP2, GZIP, TAK, IHA, RAR, RPM, ZIP, 7-ZIP i DEB. Umożliwa zabezpieczanie archiwów hasłem.

Podobne Kompresory plików

 • StuffIt Expander

  Darmowy StuffIt Expander 2011 to aplikacja pozwalająca na rozpakowywanie archiwów w popularnych formatach

 • WinRAR

  Najnowsza odsłona popularnego programu służącego do kompresji danych - WinRAR 5.11 już dostępna na Pobierz.pl!

 • Bandizip

  Bandizip niewielki i przede wszystkim prosty w uzyciu program służący do kompresowania danych. Dzięki niemu bez problemu otworzymy archiwa skompresowane za pomocą najpopularniejszych programów (WinZip, WinRAR, 7-Zip, itp).

 • ZipGenius Suite Edition

  ZipGenius Suite Edition 6.3.2.3110 to aplikacja, która przyda się zwłaszcza osobom wysyłającym i ściągającym dużo archiwów z sieci. Jest to bowiem darmowy kompresor danych, posiadający wsparcie dla wszystkich używanych aktualnie formatów archiwów.

 • BitZipper

  Spolszczenie aplikacji do kompresji i dekompresji plików


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: XArchiver 0.4.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików