Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PeaZip Linux

Kategoria: Kompresory plików
Producent: Giorgio Tani
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.08.2010
Rozmiar: 6.3 MB
System operacyjny: Linux
Liczba pobrań: 210

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PeaZip Linux

PeaZip 3.2.1 to najnowsza odsłona wszechstronnego archiwizera plików, który obsługuje liczne formaty. Na liście wspieranych przez program aplikacji znajdują się: ACE, ARJ, CAB, CHM, COMPOUND (MSI, DOC, XLS, PPT), CPIO, ISO, Java (JAR, EAR, WAR), Linux (DEB, PET/PUP, RPM, SLP), LHA/LZH, NSIS, OOo, PAK/PK3/PK4, RAR, SMZIP, U3P, WIM, XPI, Z/TZ. Poza tym dostępny do pobrania PeaZip pozwala na porównywanie, dzieleni oraz łączenie ze sobą plików, a także ma takie użyteczne funkcje, jak dzielenie sum kontrolnych, generowanie haseł oraz szyfrowanie ich za pomocą algorytmów Blowfish, Twofish356 czy Serpent256.

Download PeaZip zajmuje moment. Plik instalacyjny ma nieco ponad 6 MB. Jak na taki użyteczny program, to bardzo niewiele. Przyda się on każdemu, kto potrzebuje nie tylko pakować mnóstwo plików do jednego archiwum, ale też korzystać z dodatkowych, wymienionych tu funkcji. Wersja PeaZip na tej stronie przeznaczona jest dla systemów Windows. Istnieje też wydania PeaZip na Linux – znajduje się ono na osobnej stronie naszego portalu. Aplikacja ma polską wersję językową, dlatego też wszystkie opcje aplikacji można zrozumieć bez konieczności znajomości angielskiego. PeaZip integruje się płynnie z menu kontekstowym Windows 7, tak więc można używać go w każdej sytuacji na tym systemie. Polecamy tą aplikację każdemu, kto chce mieć pewność, że rozpakuje każde archiwum i będzie w stanie sprawdzić sumy kontrolne oraz zabezpieczyć tworzone przez siebie unikalnym hasłem.

Użytkownicy PeaZip wypowiadają się o tej aplikacji w samych superlatywach. Można sprawdzić, dlaczego – ściągnięcie tej aplikacji w pełnej wersji nie kosztuje ani grosza. Szkoda więc przepuścić taką okazję

Podobne Kompresory plików

 • IZArc

  IZArc to darmowy kompresor plików, który posiada wsparcie dla dużej ilości archiwów dzięki czemu jest najbardziej kompatybilnym archiwizerem z pośród innych dostępnych na rynku.

 • 7-Zip 9.2

  7-Zip 9.2 to bardzo popularny program archiwizujący, który posiada swój własny format kompresji plików – 7z. Jest on o kilkanaście procent wydajniejszy niż konkurencyjne archiwizery, co potwierdza nie tylko producent, ale też i sami użytkownicy.

 • CoffeeZip

  CoffeeZip to funkcjonalne i niezmiernie praktyczne narzędzie do kompresji danych.

 • PeaZip

  PeaZip to jeden z darmowych archiwizatorów plików obsługujący wiele popularnych formatów, takich jak: ACE, ARJ, CAB, CHM, COMPOUND (MSI, DOC, XLS, PPT), CPIO, ISO, Linux (DEB, PET/PUP, RPM, SLP), Java (JAR, EAR, WAR), LHA/LZH, NSIS, SMZIP,

 • WinRAR

  Najnowsza odsłona popularnego programu służącego do kompresji danych - WinRAR 5.11 już dostępna na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PeaZip LinuxAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików