Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PAQ 8o10t

Kategoria: Kompresory plików
Producent: Matt Mahoney and others
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 25.08.2008
Rozmiar: 114 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 283

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis PAQ 8o10t

PAQ to seria programów do kompresji danych, które odznaczają się wysokim stopniem kompresji.

PAQ posiada bardzo wysoki stopień kompresji, ale za to jest wolny w działaniu, program w zależności od stopnia kompresji wymaga dużej ilości pamięci RAM.

Podobne Kompresory plików

 • 7-Zip 9.2

  7-Zip 9.2 to bardzo popularny program archiwizujący, który posiada swój własny format kompresji plików – 7z. Jest on o kilkanaście procent wydajniejszy niż konkurencyjne archiwizery, co potwierdza nie tylko producent, ale też i sami użytkownicy.

 • PeaZip

  PeaZip to jeden z darmowych archiwizatorów plików obsługujący wiele popularnych formatów, takich jak: ACE, ARJ, CAB, CHM, COMPOUND (MSI, DOC, XLS, PPT), CPIO, ISO, Linux (DEB, PET/PUP, RPM, SLP), Java (JAR, EAR, WAR), LHA/LZH, NSIS, SMZIP,

 • WinZip

  Aktualna wersja najpopularniejszego, wieloformatowego, a przez to uniwersalnego programu do kompresji plików.

 • BitZipper

  Spolszczenie aplikacji do kompresji i dekompresji plików

 • CoffeeZip

  CoffeeZip to funkcjonalne i niezmiernie praktyczne narzędzie do kompresji danych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PAQ 8o10tAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików