Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

File Roller 2.3

Kategoria: Kompresory plików
Producent: Paolo Bacchilega
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.08.2010
Rozmiar: 1.8 MB
System operacyjny: Linux
Liczba pobrań: 342

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis File Roller 2.3

File Roller 2.3 to całkowicie darmowy, wszechstronny menadżer archiwów przeznaczonych dla środowiska graficznego GNOME. Umożliwia on wszelakie operacje związane z archiwami, poczynając od ich tworzenia i modyfikacji, po pogląd zawartości czy też każdego pliku w archiwum. Obsługuje on takie formaty jak tar (.tar), w tym skompresowane z gzip (.tar.gz, .tgz), bzip (.tar.bz, .tbz), bzip2 (.tar.bz2, .tbz2),  (.tar.Z, .taz), lzip (.tar.lz, .tlz) i lzop (.tar.lzom .tzo), lzma (.tar.lzma) i xz (.tar.xz). Prócz tego na liście obsługiwanych formatów są archiwa Zip (.zip), Jar (.jar, .ear, .war) czy 7z (.7z). nadto przeznaczony dla systemów Linux File Roller wspiera obrazy CD iso9660 (.iso) i archiwa lha.

Download File Roller zajmuje chwilę. Plik do pobrania ma zaledwie 2.1 MB. Z pewnością przyda się on wszystkim osobom korzystających z tego środowiska. Jest to aplikacja na otwartej licencji GNU, dlatego też każdy użytkownik może wprowadzać w niej swoje zmiany i poprawki, a następnie udostępniać je innym – oczywiście również za darmo i bez żadnych opłat. Dzięki temu program z biegiem czasu staje się coraz lepszy i wygodniejszy dla użytkowników.

Fire Roller uznawany jest za jedną z najlepszych aplikacji tego typu. Kto jest ciekawy dlaczego, niech po prostu pobierze ten plik i sprawdzi to samemu. Niestety, nie ma wydania aplikacji w języku polski, jednak osoby używające GNOME z pewnością poradzą sobie z anglojęzyczna wersją. Przed pobraniem można zobaczyć jak wygląda aplikacja w działaniu – w galerii mamy sporo screenshotów prezentujących Fire Roller.  

Podobne Kompresory plików

 • ZipGenius Suite Edition

  ZipGenius Suite Edition 6.3.2.3110 to aplikacja, która przyda się zwłaszcza osobom wysyłającym i ściągającym dużo archiwów z sieci. Jest to bowiem darmowy kompresor danych, posiadający wsparcie dla wszystkich używanych aktualnie formatów archiwów.

 • IZArc

  IZArc to darmowy kompresor plików, który posiada wsparcie dla dużej ilości archiwów dzięki czemu jest najbardziej kompatybilnym archiwizerem z pośród innych dostępnych na rynku.

 • PeaZip

  PeaZip to jeden z darmowych archiwizatorów plików obsługujący wiele popularnych formatów, takich jak: ACE, ARJ, CAB, CHM, COMPOUND (MSI, DOC, XLS, PPT), CPIO, ISO, Linux (DEB, PET/PUP, RPM, SLP), Java (JAR, EAR, WAR), LHA/LZH, NSIS, SMZIP,

 • 7-Zip 9.2

  7-Zip 9.2 to bardzo popularny program archiwizujący, który posiada swój własny format kompresji plików – 7z. Jest on o kilkanaście procent wydajniejszy niż konkurencyjne archiwizery, co potwierdza nie tylko producent, ale też i sami użytkownicy.

 • StuffIt Expander

  Darmowy StuffIt Expander 2011 to aplikacja pozwalająca na rozpakowywanie archiwów w popularnych formatach


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: File Roller 2.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików