Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Geekbench 2.2.6

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: Primate Labs.
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 25.08.2008
Data modyfikacji: 20.01.2012
Rozmiar: 3,19 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 388

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Geekbench 2.2.6

Geekbench to narzędzie przeznaczone do testowania wydajności procesora i pamięci operacyjnej.

Aplikacja przeprowadza testy pod kątem wielu operacji, obsługuje instrukcje 64 bitowe. Program działa na różnych platformach (Linux, MAC OS X, Solaris, Windows) przez co wyniki są bardziej wiarygodne.

Podobne Diagnostyka i testy

 • Intel Chipset Identification Utility

  Intel Chipset Identification Utility to proste narzędzie, które jak sama nazwa wskazuje służy do identyfikowania modelu chipsetu, znajdującego się na płycie głównej

 • SiSoftware Sandra Lite 2011

  SiSoftware Sandra Lite 2011 to aplikacja przeznaczona dla osób, które chcą dowiedzieć się wszystkiego na temat swojego komputera. Program poda wyczerpujące informacje zarówno o systemie operacyjnym, jak i o komponentach zestawu.

 • GPU-Z

  Niewielkie i bardzo skuteczne narzędzie przeznaczone do szczegółowej identyfikacji karty graficznej zainstalowanej w komputerze.

 • Process SandGlass

  Process SandGlass 1.0 jest aplikacją, za pośrednictwem której łatwo i szybko odmierzysz czas spędzony przy graniu w gry, a następnie wygenerujesz złożone wykresy a także statystyki.

 • AIDA64 Extreme

  Bardzo funkcjonalne i przydatne narzędzie, służące do identyfikacji komponentów i podzespołów zainstalowanych w komputerze, przeznaczone nie tylko dla zaawansowanych użytkowników.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Geekbench 2.2.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ