Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Collectd 4.4.0

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: Collectd Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 25.08.2008
Rozmiar: 900 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 505

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Collectd 4.4.0

Narzędzie do monitorowania podstawowych parametrów pracy komputera pod systemem Linux.

Program zostal napisany w języku C, do swojej pracy wykorzystuje minimalne zasoby systemowe, podaje informacje o obciążeniu procesora, użyciu pamięci RAM, procesach sieciowych. Aplikacja potrafi również odczytać pracę sensorów systemowych jak temperatura pracy komputera, wszystkie informacje są zapisywanen w bazie danych.

Podobne Diagnostyka i testy

 • GPU-Z

  Niewielkie i bardzo skuteczne narzędzie przeznaczone do szczegółowej identyfikacji karty graficznej zainstalowanej w komputerze.

 • iperf

  iperf jest to bardzo prosta w obsłudze i jedna z najpopularniejszych aplikacji do testowania przepustowości łącza sieciowego.

 • Everest Ultimate Edition 5.5

  Everest Ultimate Edition 5.5 uchodzi za najlepszy na rynku program do dokładnej analizy sprzętu komputerowego. Jednym z czynników jego sukcesu jest ciągła aktualizacja aplikacji, przez co dostosowana jest ona do najnowszych produktów na rynku.

 • SpeedFan 4

  SpeedFan 4 to narzędzie, które może przydać się zarówno profesjonalistom, jak też i użytkownikom prywatnym. Jest to niewielka aplikacja, której zadaniem jest monitorowanie takich parametrów sprzętu jak temperatura procesora, dysku twardego oraz płyty głównej.

 • Geekbench

  Geekbench to narzędzie przeznaczone do testowania wydajności procesora i pamięci operacyjnej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Collectd 4.4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ