Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

System Rescue CD 1.0.4

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: François Dupoux
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 26.08.2008
Rozmiar: 197 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 1070

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis System Rescue CD 1.0.4

Jest to zestaw narzędzi do naprawy systemu uruchamiany z botowalnej płyty.

W śród aplikacji znajdziemy programy do zarządzania partycjami, tworzenia i odtwarzania kopii bezpieczeństwa. Ponad to znajdują się tam proste edytory i menadżer plików.

Podobne Archiwizowanie danych

 • Macrium Reflect Free

  Macrium Reflect Free to w pełni darmowy program służący do archiwizacji danych i tworzenia kopii zapasowych z wykorzystaniem technologii Microsoft Volume Shadow copy Service.

 • Microsoft SkyDrive

  Microsoft SkyDrive to niewielka aplikacja, która ułatwi obsługę wirtualnego dysku SkyDrive Cloud bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Comodo BackUp

  Bezpłatny program Comodo BackUp przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników komputerów, którzy cenią sobie bezpieczeństwo posiadanych danych. Jak możesz je utracić? Sposobów na to jest wiele - atak wirusa, uszkodzenie twardego dysku, a nawet przypadkowe skasowanie.

 • DriveImage XML

  DriveImage XML to program służący do tworzenia i przywracania kopii zapasowych danych.

 • Password Manager XP

  Password Manager XP to prosty w obsłudze program, dzięki któremu zaszyfrujemy poufne dane i w bezpieczny sposób przechowamy wszystkie hasła.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: System Rescue CD 1.0.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Archiwizowanie danych