Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NtEd 0.21.1

Kategoria: Tworzenie muzyki
Producent: Joerg Anders
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 14.09.2008
Rozmiar: 1.3 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 1076

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis NtEd 0.21.1

Aplikacja przeznaczona jest do tworzenia zapisów nutowych.

Program pozwala na zapisywanie muzyki w wielu standardach (w tym tych mniej znanych), edycję zapisów, eksport gotowego zapisu do MIDI, obsługę do czterech ścieżek na raz.

Podobne Tworzenie muzyki

 • Virtual DJ Home Free

  Virtual DJ Home Free 7 to darmowy program, który pozwoli każdemu stać się prawdziwym DJ-em

 • UltraMixer

  UltraMixer 2.4.1 to program przeznaczony przede wszystkim dla profesjonalnych DJ-ów, ale mogą go również używać osoby amatorsko zajmujące się miksowaniem muzyki.

 • ACID XPress

  SONY ACID XPress to darmowa wersja profesjonalnego programu służącego do tworzenia muzyki za pośrednictwem tzw. pętli.

 • WavePad Sound Editor

  WavePad Sound Editor 5.07 to bardzo ciekawa aplikacja, umożliwiająca dowolną edycję plików dźwiękowych zapisanych w najpopularniejszych formatach, a mianowicie mp3, wav, vox, gsm, real audio, czy ogg.

 • Free Sound Recorder 2010

  Free Sound Recorder to aplikacja, która umożliwi łatwe nagranie dźwięku z dowolnego strumienia. Może być to zarówno mikrofon, jak też i karta dźwiękowa, płyta CD, pendrive, itp. Dzięki wbudowanemu silnikowi zapisywany dźwięk charakteryzuje wysoka jakość.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: NtEd 0.21.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ