Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Streamtuner 0.99.99

Kategoria: RADIO/TV
Producent: Streamtuner Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 18.09.2008
Rozmiar: 926 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 1174

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Streamtuner 0.99.99

Streamtuner jest przeglądarką i odtwarzaczem stacji radiowych nadających w internecie.

Program wyszukuje stacji w popularnych serwisach: SHOUTcast Yellow Pages, Live365, Xiph.org i basic.ch. Poza odsłuchiwanie sygnału aplikacja umożliwia również na jego zapisywanie na dysku twardym.

Podobne RADIO/TV

 • Octoshape

  Octoshape to darmowa aplikacja umożliwiająca oglądanie transmisji oraz kanałów telewizyjnych przez Internet, która oferuje szereg opcji, rzadko spotykanych w tego typu programach.

 • PPMate

  PPMate to darmowy program umożliwiający oglądanie transmisji internetowych oraz większości najpopularniejszych kanałów azjatyckich za pomocą Internetu.

 • StreamTorrent

  StreamTorrent to niewielka aplikacja, która umożliwia streamowanie torrentów do nieograniczonej liczby użytkowników przy użyciu bezprzewodowej technologii peer2peer.

 • Ipla

  Ipla jest bezpłatną platformą multimedialną obecną na polskim rynku od 5 czerwca 2008 roku.

 • TVUPlayer

  TVUPlayer to zupełnie darmowy program, który umożliwia widzom oglądanie telewizji w bardzo dobrej jakości za pośrednictwem Internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Streamtuner 0.99.99Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV