Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GLTV 0.2

Kategoria: RADIO/TV
Producent: Spiral Man
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 15.09.2008
Rozmiar: 803 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 413

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis GLTV 0.2

GLTV to niewielka aplikacja do oglądania telewizji dla systemu Linux.

Program posiada menu ekranowe i może być rozszerzona o dodatkowe pluginy.

Podobne RADIO/TV

 • TVkoo

  TVkoo to darmowy program umożliwiający oglądanie transmisji oraz kanałów telewizyjnych za pośrednictwem Internetu.

 • PPMate

  PPMate to darmowy program umożliwiający oglądanie transmisji internetowych oraz większości najpopularniejszych kanałów azjatyckich za pomocą Internetu.

 • Octoshape

  Octoshape to darmowa aplikacja umożliwiająca oglądanie transmisji oraz kanałów telewizyjnych przez Internet, która oferuje szereg opcji, rzadko spotykanych w tego typu programach.

 • PPstream

  PPstream to kolejna, darmowa aplikacja umożliwiająca oglądanie transmisji oraz kanałów z krajów azjatyckich, która oferuje także kilka światowych stacji.

 • RadioSure

  RadioSure to zupełnie darmowe narzędzie do słuchania internetowych stacji radiowych, które zawiera w bazie ponad 17 tysięcy najróżniejszych rozgłośni, krajowych, jak i zagranicznych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GLTV 0.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV