Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

QNapi 0.1.5 PL

Kategoria: Pozostałe
Producent: krzemin
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 14.09.2008
Rozmiar: 168 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 4034

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis QNapi 0.1.5 PL

QNapi jest to program do automatycznego pobierania oraz dopasowywania napisów do filmów.

Korzysta z bazy programu NapiProjekt, dzięki czemu napisy będą idealnie dopasowane do Twojego filmu. Jeśli zaś nie będą - zawsze możesz je poprawić i wysłać do bazy lub zgłosić raport o niepasujących napisach. QNapi oferuje ponadto możliwość skanowania katalogów w poszukiwaniu filmów oraz dopasowywania do nich napisów, a także sporo innych możliwości. Program działa pod systemami Linux, Mac OS X, Windows 9x/Me/NT/2K/XP/Vista, a także prawdopodobnie pod innymi systemami uniksowymi wspieranymi przez bibliotekę Qt4.

Podobne Pozostałe

 • save2pc Light

  W Internecie istnieją serwisy, na których każdy użytkownik może umieścić klip wideo. Najbardziej znanym jest YouTube, ale istnieje także DailyMotion, mamy również GoogleVideo i MySpace. Nieraz na forach można spotkać się z pytaniem: jak ściągać filmiki z tych stron?

 • VDownloader

  Dostępny za darmo VDownloader 3.8 to świetna aplikacja, przy pomocy której bezproblemowo ściągniemy z sieci filmiki umieszczone na popularnych serwisach

 • Napiprojekt

  Napiprojekt to darmowy program służący do pobierania napisów (w języku polskim i angielskim) do filmów.

 • Absolute Sound Recorder

  Absolute Sound Recorder to prosta w obsłudze aplikacja, dzięki której możemy nagrywać dowolne dźwięki z komputera oraz z podłączonego do PC mikrofonu.

 • ManyCam

  ManyCam to ciekawe i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pozwoli użytkownikowi na dodawanie różnego rodzaju specjalnych efektów wizualnych do materiału wideo, który przechwytywany jest z kamery internetowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: QNapi 0.1.5 PLAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe