Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PS3 Media Server 1.9

Kategoria: Pozostałe
Producent: shagr4th
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.04.2013
Data modyfikacji: 18.03.2014
Rozmiar: 14,1 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 430

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PS3 Media Server 1.9

PS3 Media Server to specjalny, multiplatformowy serwer pracujący w standardzie DLNA (The Digital Living Network Alliance), który pozwala na bezprzewodowe przesyłanie multimediów pomiędzy urządzeniami wspierającymi tę technologię (TV, smartfony, tablety, konsole najnowszej generacji).

Jak sama nazwa wskazuje, PS3 Media Server stworzony został głównie z myślą o posiadaczach konsoli Sony. Niemniej jednak z jego funkcjonalności skorzystać mogą posiadacze produktów z DLNA także innych producentów. Dzięki PS3 Media Server mamy możliwość między innymi streamowania plików: MP3, JPG, PNG, GIF, TIFF, AVI, MP4, TS, M2TS, MPEG.

Podobne Pozostałe

 • MiniLyrics

  MiniLyrics jest to niewielka, darmowa aplikacja, która automatycznie pobiera i wyświetla na ekranie komputera napisy do piosenek.

 • Karaoke Anything! 1.0

  Karaoke Anything! 1.0 jest bezpłatnym programem, dzięki któremu każdy może zmienić komputer w zestaw do karaoke. Jest to dość ciekawie pomyślana aplikacja, pozwalająca na przetwarzanie dźwięk w czasie rzeczywistym.

 • Ace Stream

  Ace Stream to oprogramowanie, które daje możliwość streamowania oraz odtwarzania online materiałów audio oraz wideo w wysokiej jakości.

 • CDRoller

  Spolszczenie programu do odzyskiwania danych z płyt CDR.

 • webcamXP

  WebcamXP to program przeznaczony do obsługi obrazu z jednej lub kilku kamer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PS3 Media Server 1.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe