Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

XMMS 1.2.11

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: XMMS Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 13.09.2008
Rozmiar: 4.1 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 513

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis XMMS 1.2.11

XMMS to uniwersalny odtwarzacz plików multimedialnych dla systemu Linux.

Program znany jest przedewszystkim z doskonałego odtwarzacza plików audio, obsługuje popularne formaty: MP3, WAV, MOD, OGG - po doinstalowaniu dodatkowych modułów umożliwia odtwarzanie plików wideo. Twóca początkowo wzorował odtwarzacz na popularnym Winampie, ale z czasem zaczął odchodzi we własną stronę funkcjonalności programu. Na stronie producenta możemy znaleźć 10 zasad według których jest to najlepszy odtwarzacz audio.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • The KMPlayer

  The KMPlayer to darmowy odtwarzacz plików multimedialnych, który obsługuje większość popularnych formatów wideo, m.in. VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia oraz QuickTime.

 • QuickTime

  QuickTime 7.6 to najnowsza wersja popularnego odtwarzacza audio i video firmy Apple dla systemu Mac OS X 10.4 "Tiger".

 • Allplayer

  Jeden najpopularniejszych programów do odtwarzania filmów na komputerze, stworzony przez polskiego producenta.

 • Windows Media Player

  Windows Media Player to uniwersalny i wszechstronny odtwarzacz multimediów produkcji Microsoftu.

 • MyPlayer

  Bardzo ciekawy, funkcjonalny i estetycznie zaprojektowany program do odtwarzania plików multimedialnych w wersji testowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: XMMS 1.2.11Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ