Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Last.fm 1.4.2

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: LastFM
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 13.09.2008
Rozmiar: 7.0 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 1524

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Last.fm 1.4.2

Last.fm jest odtwarzaczem multimedialnym o charakterze społecznościowym.

Aplikacja jest powiązana z portalem o tej samej nazwie, umożliwia odsłuchiwanie muzyki, tworzenie własnych playlist i stacji radiowych na podstawie muzyki z naszego programu do odtwarzania muzyki.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Winamp

  Winamp 5.66 Build 3516 Full to bardzo popularny na całym świecie odtwarzacz plików audio i wideo, który większość użytkowników używa przede wszystkim do odsłuchiwania muzyki. Nic zresztą dziwnego, ponieważ aplikacja ta cechuje się wszechstronnością.

 • 1by1

  1by1 to niezwykle prosty w użyciu i nie wymagający mocnego sprzętu odtwarzacz plików audio. Do jego głównych zalet należy zaliczyć możliwość współpracy z naprawdę leciwymi komputerami.

 • LAV Filters

  Pobierz LAV Filters i ciesz się pełnym zestawem filtrów i kodeków!

 • QuickTime

  QuickTime 7.6.9 to najnowsze wydanie odtwarzacza multimedialnego firmy Apple, które wypada mieć na swoim twardym dysku.

 • VLC Media Player

  Darmowy VLC media player 2.0 to użyteczny odtwarzacz multimedialny


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Last.fm 1.4.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ