Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jinamp Is Not An Mp3 Player 1.0.5

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Bruce Merry
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 14.09.2008
Rozmiar: 125 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 252

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Jinamp Is Not An Mp3 Player 1.0.5

Niewielka aplikacja, która pracuje w trybie tekstowym i losuje utwory muzyczne.

Program działa w tle i pozwala tylko na ograniczoną kontrolę nad odtwarzanym utworem (pazua, stop, play, następny utwór).

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • SPlayer

  SPlayer jest to program do odtwarzania plików multimedialnych, został stworzony przez chińskich programistów.

 • BlazeDVD

  Darmowy BlazeDVD 6.1 to program do oglądania filmów i nie tylko…

 • AVS Media Player

  AVS Media Player jest odtwarzaczem plików multimedialnych wspierającym wiele rodzajów multimediów. Umożliwia oglądanie filmów w wielu formatach. Wspiera nawet materiały wysokiej rozdzielczości a nawet formaty wykorzystywane przez przenośne odtwarzacze multimedialne czy też smartphony.

 • KaraFun

  Prosta i bezproblemowa, choć bardzo rozbudowana aplikacja przeznaczona do zabawy w karaoke, zawierająca zarówno kompletny odtwarzacz, jak i edytor oparty na trójwymiarowym silniku.

 • Fortissimo

  Mało skomplikowany, prosty w obsłudze i niewymagający mocnego komputera odtwarzacz audio, oferujący wsparcie dla najczęściej spotykanych formatów audio.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Jinamp Is Not An Mp3 Player 1.0.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ