Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Enfle

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Hiroshi Takekawa
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 16.09.2008
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 458

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Enfle

Enfle to wszechstronna aplikacja do odtwarzania plików audio, wideo oraz grafiki.

Program obsługuje popularne formaty: BMP, GIF, JPEG, PCX, PNG, PNM, XBM, XPM, JPEG2000, GIF, MNG MPEG (mpeg1, mpeg2), AVI, Ogg, ogm, ASF oraz WMV. Nie posiada interfejsu GUI.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • RealPlayer for Linux

  Program do odtwarzania plików audio i wideo dla systemu Linux.

 • Fortissimo

  Mało skomplikowany, prosty w obsłudze i niewymagający mocnego komputera odtwarzacz audio, oferujący wsparcie dla najczęściej spotykanych formatów audio.

 • SMPlayer

  SMPlayer jest graficzną nakładką programu MPlayer, z prostymi funkcjami, takimi jak odtwarzanie wideo, DVD i VCD oraz z bardziej zaawansowanymi funkcjami np: obsługa filtrów MPlayera i wiele innych.

 • GoodPlayer

  oodPlayer to jeden z najbardziej zaawansowanych odtwarzaczy multimedialnych, który tworzony jest przez Polaka Łukasza Szabelskiego i który ma sporą liczbę użytkowników nie tylko w naszym kraju.

 • VPlayer

  VPlayer 0.6e plus był swego czasu jednym z najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych w Polsce. Głównie dzięki temu, że obsługuje on wyświetlanie napisów do filmów, a inne jego plusy to łatwy w obsłudze interfejs oraz obsługa kodeków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EnfleAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ